نیکا فلاحی در ترکیه + عکس های نیکا و امیر روز

نیکا فلاحی معروف به آوین این روزها توانسته است در بین تیک تاکرهای ایرانی جایگاه خاصی را برای خود پیدا کند و با کلیپ های طنز و درام و دابسمش های خنده دارش در بین نوجوانان و جوانان از محبوبیتی برخوردار شده است.

او توانسته است با جذب بیش از دو میلیون فالوور به یک اینفلوئنسر مشهور تبدیل شود، نیکا یا همان آوین متولد چهارم شهریور ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک می باشد، با این که اطلاعات خاصی در مورد خانواده او پیدا نمی شود اما گفته شده که او اصالت لری دارد.

نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی متولد چهارم شهریور ماه ۱۳۸۱ یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد. او با بازیگری در کلیپ های طنز و درام در اینستاگرام توانسته است به شهرت برسد و ۲ میلیون نفر فالوور جذب کند. نیکا فلاحی همراه محمد که به ممد معروف است به ترکیه مهاجرت کرد و هم اکنون با او زندگی می‌ کند. البته شایعه شده در حال حاظر آن ها قطع ارتباط کرده اند و نیکا در خانه امیر روز زندگی می کند.

خانواده این اینستاگرامر

نیکا فلاحی که اغلب با نام آوین شناخته می شود نوجوان دهه هشتادی است که توانسته است در بین دهه های ۷۰ و ۸۰ جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهد. نیکا فلاحی یک برادر به نام پوریا دارد که از خودش بزرگتر می باشد. از خانواده او اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد. او همچنین با فریال نیکفر رابطه ای صمیمانه دارد.

آدرس اینستاگرام نیکا فلاحی چیست؟

اینستاگرام امروزه به یک برنامه جهانی تبدیل شده است این برنامه برای خیلی از افراد وسیله درآمدزایی شده است. نیکا یکی از این افراد می باشد که توانسته است با کلیپ های خنده دار و غمگین خود جایگاه خوبی در اینستاگرام پیدا کند او نزدیک به دو میلیون فالوور دارد.

آدرس پیج اینستاگرام نیکا فلاحی ovin_org می باشد که حدود ۴ میلیون نفر طرفدار دارد، همچنین نیکا در بیوگرافی اینستاگرامش نوشته است تابع قوانین جمهوری اسلامی، او هم ا‌کنون در ترکیه زندگی می کند.

نیکا فلاحی یوتیوب فعالی دارد؟

نیکا فلاحی در یوتیوب نیز فعالیت می کند او در این برنامه پیجی مختص به خود دارد. برای دنبال کردن یوتیوب نیکا فلاحی تنها کافی است نام نیکا فلاحی را در قسمت جستجو سرچ کنید سپس وارد صفحه نیکا شوید و دکمه سابسکرایب را بزنید تا از این به بعد یوتیوب تمام فیلم ها و کلیپ های نیکا فلاحی را برای شما نمایش دهد.

یوتیوب برنامه بسیار با کیفیت و عالی می باشد تنها ایراد این برنامه فیلترینگ بودنش در ایران است، که آن هم با نصب یک فیلترشکن برطرف خواهد شد.

این شاخ اینستاگرامی چگونه توانست به شهرت برسد؟

او با بازیگری در کلیپ های طنز و درام در اینستاگرام توانسته است به شهرت برسد و طرفداران زیادی را به خود جذب کند. دوستان صمیم او که همه بلاگر بودند هم در معروفیت تو بسیار تاثیر گذار بودند.

صمیمی ترین دوست های این بلاگر چه کسانی هستند؟

صمیمی ترین دوست های این بلاگر چه کسانی هستند؟

نیکا از روابط اجتماعی بسیار بالایی برخوردار است و این موضوع باعث شده است تا دوستان بسیار زیادی داشته باشد. حال از صمیمی‌ ترین دوستان این بلاگر می‌ توان به: دیانا رحیمی، ارسلان، امیر روز، سارا و مهدیس اشاره کرد. نیکا تا به اکنون تصاویر و کلیپ‌ های متعددی در کنار دوستان صمیمی‌ اش در صفحات شخصی خود منتشر کرده است.

کلاب هاوس این اینستاگرامر

نیکا در کلاب هاوس هم فعال می باشد و در این شبکه اجتماعی با هواداران خود در ارتباط می باشد.

درآمد نیکا فلاحی از کجاست؟

نیکا یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد و از این طریق کسب درآمد می‌ کند. درآمد های اینستاگرامی بسیار بالاست مثلاً برای یک تبلیغات در استوری پولی بین پانصد تا پنج میلیون تومان هزینه تبلیغ می شود که آن هم بسته به تعداد فالوورها دارد از این رو برداشت می‌شود؛ نیکا فلاحی با دو میلیون دنبال کننده درآمد بسیار بالایی از این طریق کسب می کند.

علاوه بر این نیکا فلاحی فعالیت بسیار چشمگیری در یوتیوب دارد که این فعالیت ها درآمد بسیاری برای او به دنبال دارد، امروز نیکا یک انسان ثروتمند به حساب می آید.

دوست پسر نیکا فلاحی کیست؟

دوست پسر نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی با شخصی به نام محمد روشنفکر معروف به ممد وارد رابطه شده است البته رابطه آن ها هنوز رسمی نشده است و به صورت دوست با یکدیگر تعامل دارند. نیکا اعتقاد دارد که همان سینگلی بسیار بهتر است است و دوست ندارد ازدواج کند. نیکا و محمد با هم به ترکیه مهاجرت کردند و در آن جا به ساخت کلیپ های خود ادامه دادند هم اکنون این دو نفر در ترکیه زندگی می کنند و با سارا و متین به ساخت دابسمش می پردازند.

به تازگی بیان شده او و امیر روز دوست دختر و دوست پسر یکدیگر می باشند که البته هنوز خودشان این موضوع را تکذیب یا تایید نکرده اند.

نیکا فلاحی در کدام کشور زندگی می کند؟

نیکا ابتدا در ایران فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرد؛ اما پس از معروفیت در بین فالوورهایش همراه محمد روشنفکر به ترکیه مهاجرت کرد. اغلب ایرانیان برای مهاجرت ترکیه را انتخاب می کنند؛ نیکا نیز به همین کشور مهاجرت کرد و هم اکنون در ترکیه زندگی می کند.

سگ نیکا فلاحی کوکو

سگ نیکا فلاحی کوکو

این بلاگر معروف علاقه بسیار زیادی به حیوانات خانگی همچون سگ و گربه دارد. حال بهتر است بدانید از زمانی که نیکا به ترکیه مهاجرت کرده است سرپرستی یک سگ به نام کوکو از نژاد چاو چاو را بر عهده گرفته است. هم چنین او علاوه بر سگ یک گربه از نژاد موکوتاه بریتانیایی به نام دکمه نیز دارد. ناگفته نماند که مدتی قبل نیکا یک صفحه شخصی برای سگ و گربه خود در اینستاگرام راه اندازی کرد و در حال حاضر تصاویر و کلیپ‌ های سگ و گربه خود را در این صفحه برای مخاطبانش منتشر می‌ کند.

نیکا فلاحی قبل از عمل چه شکلی بود؟

نیکا قبل از عمل زیبایی صورتی بسیار معصومانه و کودکانه داشت او تنها ۱۹ سال سن دارد و با این عمل های زیبایی چهره‌ اش از معصومیت و طفولیت تبدیل به چهره ای زنانه شده است. او عمل زیبایی بینی تزریق ژل به لب زاویه سازی فک با تزریق ژل گونه انجام داده است. معمولاً این عمل‌های زیبایی این روزها بسیار ترند شده اند و اکثر سلبریتی ها و انسان های سرشناس از این گونه عمل ها استفاده می کنند، مسلما نیکا با این گونه عمل ها چهره زیباتری از قبل پیدا کرده است.

عکس های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های نیکا فلاحی تنها کافی است به مرورگر تلفن همراه خود وارد شویم و در قسمت جستجو نام نیکا را سرچ کنیم در این صورت با حجم انبوهی از عکس های او مواجه می شوید. همچنین می توانیم از اینستاگرام استفاده کنیم؛ زیرا او در این برنامه فعالیت بسیاری دارد و عکس ها و فیلم های زیادی از خود منتشر کرده است.

تنها کافی است نام نیکا فلاحی یا آوین را سرچ کنیم تا با عکس ها و کلیپ های او روبرو شویم، نیکا فن پیج های متعددی دارد که با نام نیکا فعالیت می کنند.

نیکا فلاحی بدون آرایشی چه شکلی است؟

نیکا فلاحی بدون آرایشی چه شکلی است؟

نیکا یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد، نیکا به خاطر سن کمش بدون آرایش چهره کودکانه دارد و در حالت عادی چهره زیبایی دارد و بدون آرایش هم این زیبایی خود را نشان می دهد.

حاشیه های این اینستاگرامر درباره چه موضوعاتی است؟

به تازگی حواشی راجع به سن نیکا پخش شده بود مبنی بر اینکه سن خود را دروغ بیان کرده است و در اصل متولد دهه ۷۰ می باشد. نیکا پس از چند وقت با نشان دادن کارت ملی اش به این حواشی پایان داد و گفت من متولد هزار و سیصد و هشتاد و یک می باشم و دروغی نگفته ام. سن او به خاطر چهره‌ اش بزرگتر از سن واقعی‌ اش نشان داده می شود.

آیا تا به حال مصاحبه ای با نیکا فلاحی انجام شده است؟

تا به حال مصاحبه ای به صورت علنی با نیکا صورت نگرفته است و او با هیچ برنامه و سایتی برای مصاحبه همکاری نکرده است.

نیکا فلاحی اهل کجاست؟

نیکا یکی از شاخ های اینستاگرام است و تا کنون راجع به خانواده‌اش با مخاطبانش صحبتی نکرده است، همچنین تا کنون عکسی از خانواده نیکا منتشر نشده است. اما بیان شده است که او اصالتا بختیاری است، در حال حاضر پدر و مادر او در تهران زندگی می کنند.

برادر نیکا فلاحی نیز در کار دابسمش است؟

برادر نیکا فلاحی نیز در کار دابسمش است؟

نیکا در خانواده کم جمعیتی متولد شده است او فقط یک برادر به نام پوریا دارد. نیکا و پوریا رابطه بسیار خوبی با هم دارند و از زمانی که نیکا به ترکیه مهاجرت کرده است؛ پوریا دفعات زیادی برای دیدن خواهرش به ترکیه رفته است، پوریا در کنار خواهرش کار دابسمش را نیز انجام می دهد او نیز پیجی دارد که در آن فعالیت می کند.

پوریا در کنار خواهر کوچکترش نیکا به شهرت زیادی رسیده است و به چهره معروفی در اینستاگرام تبدیل شده است. برای مشاهده کردن دابسمش های پوریا در کنار نیکا می توانید به پیج پوریا و یا نیکا مراجعه کنید؛ یا این که در اینترنت دابسمش پوریا و نیکا را سرچ کنید تا از فیلم ها و کلیپ های این خواهر و برادر استفاده کنید.

دابسمش های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن دابسمش های این اینستاگرامر تنها کافی است پیج اینستاگرام او را پیدا کنید و آن را دنبال کنید او استوری های زیادی از دابسمش و کارهای روتین اش برای مخاطبین می گذارد. او طرفداران زیادی دارد که منتظر دیدن دابسمش ها و کلیپ هایش هستند، همچنین می توانید در صفحه یوتیوب او کلیپ ها و دابسمش هایش را مشاهده کنید. او همان طور که فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد در یوتیوب نیز فعالیت دارد.

نیکا فلاحی و همسرش زندگی خوبی دارند؟

از زمانی که نیکا فلاحی اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و توانسته از طریق اینستاگرام به شهرت خوبی برسد در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. حال برخی از حواشی نیکا باعث شده‌ اند تا او به شهرت بیشتری برسد. یکی از این حواشی در رابطه با همسر این بلاگر معروف بوده است.

البته قضیه از این قرار است که مدتی قبل نیکا به همراه امیر روز برای دروغ ۱۳ یک ویدیو ساختگی در رابطه با عروسی شان را ضبط و منتشر کردند. پس از آن اخبار و حواشی زیادی از این بلاگر و همسرش در فضای مجازی منتشر شد. هم چنین برخی از افراد نیز برای افزایش بازدید پیجشان اخباری در رابطه با همسر این بلاگر را در صفحات خود منتشر کردند. به هر حال ناگفته نماند که نیکا تا به اکنون ازدواج نکرده است و اخباری که در رابطه با همسر او منتشر شده حاشیه ای بیش نمی‌ باشد.

داستان های پشت پرده ازدواج نیکا فلاحی

مدتی قبل انتشار کلیپ‌ و تصاویر نیکا با لباس عروس بسیار جنجال آفرین شد. قضیه از این قرار است که مدتی قبل نیکا از طریق صفحه شخصی خود بیان کرد که قرار است به زودی با دوست پسرش یعنی امیر روز ازدواج کند. پس از آن نیکا در طول روز استوری‌ های مختلفی که در حال خرید وسایل عروسی و لباس عروس است را در صفحه شخصی اش منتشر می‌ کرد. البته برخی از کاربران در این باره بیان کردند که صحبت‌ های نیکا در مورد ازدواجش تنها یک حاشیه جدید است.

در نهایت پس از چند روز فیلم عروسی نیکا فلاحی با امیر روز در صفحه شخصی نیکا منتشر شد که این کلیپ‌ جنجال بسیار زیادی را به وجود آورد. جالب است بدانید با انتشار این فیلم نیکا و امیر روز توانستند در مدت زمان کوتاهی دنبال کنندگان بسیار زیادی را به دست آورند. البته پس از این که نیکا با انتشار این فیلم توانست به میزان شهرت و تعداد فالووران خود بیفزاید در یک استوری بیان کرد که این فیلم ساختگی و برای دروغ ۱۳ بوده است.

نیکا فلاحی در ترکیه به چه کاری مشغول است؟

نیکا فلاحی در ترکیه به چه کاری مشغول است؟

نیکا بلاگر معروف مدت‌ ها قبل به دلیل موانعی که بر سر راه حرفه او قرار داشت تصمیم گرفت تا به خارج از کشور مهاجرت کند. این موضوع باعث شد تا این بلاگر معروف ایران را به مقصد ترکیه ترک کند و پس از آن ساکن استانبول شد.

حال گفتنی است که در حال حاضر نیکا فلاحی در ترکیه اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و در طول روز استوری‌ های متعددی را برای مخاطبانش منتشر می‌ کند. هم چنین ناگفته نماند این روزها علاوه بر اینستاگرام نیکا فلاحی یوتیوب را هم به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. طبق گفته خیلی از افراد این چهره معروف بیشتر وقت خود را صرف ضبط ویدیوهایش در یوتیوب می کند.

در حال حاضر نیکا از طریق فعالیت در فضای مجازی همچون یوتیوب و اینستاگرام توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. این موضوع باعث شده است تا این چهره معروف در ترکیه مشغول به حرفه دیگری نباشد و این روزها تمام تمرکز خود را بر روی فعالیت در دنیای مجازی قرار داده است.

نیکا فلاحی و امیر روز جدا شده اند؟

لازم به ذکر است زمانی که نیکا در ایران به عنوان بلاگر فعالیت می‌ کرد زندگی شخصی‌ اش را پنهان و به دور از حاشیه نگه می داشت. اما پس از این که این بلاگر به خارج از کشور مهاجرت کرد روابط شخصی‌ اش را نیز آشکار و علنی کرد. حال بهتر است بدانید نیکا بعد از مهاجرت به ترکیه با امیر روز بلاگر ایرانی وارد رابطه عاشقانه شد.

البته در پیرامون روابط عاشقانه این دو بلاگر فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شود. چرا که آن ها هر چند وقت یکبار وارد رابطه عاشقانه می‌ شوند، اما بعد از مدتی به مخاطبان خود بیان می‌ کنند که تنها دوست صمیمی و همکار یکدیگر هستند. حال مدتی قبل رابطه نیکا و امیر روز به جدایی ختم شد و طبق گفته هایشان در حال حاضر آن ها از دوستان صمیمی یکدیگر به شمار می‌ روند. البته با این حال برخی از پیج‌ های ضد شاخ بیان کردند که این صحبت‌ ها دروغی بیش نمی‌ باشد و این دو بلاگر تنها برای افزایش ویوهایشان این دروغ را بیان کردند و در حال حاضر در پشت پرده با یکدیگر در رابطه هستند.

نیکا فلاحی در ایران چه می کرد؟

نیکا فلاحی در ایران چه می کرد؟

بهتر است بدانید زمانی که نیکا ساکن ایران بوده است به عنوان بلاگر مشغول به فعالیت بوده و از طریق این شبکه اجتماعی درآمدزایی می کرده است. گفتنی است که نیکا در ابتدا با انتشار دابسمش‌ ها و ویدیوهای پارکی توانست به شهرت بسیار زیادی برسد و پس از آن او با فعالیت گسترده‌ اش در اینستاگرام شهرت خود را تثبیت کرد.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده تصاویر نیکا فلاحی در ایران و حتی تصاویر نیکا فلاحی قبل عمل و یا مشاهده دابسمش نیکا فلاحی زمانی که در ایران و با حجاب از خود گرفته است بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم به اینترنت مراجعه نمایید. در اینترنت می‌ توانید به راحتی با جستجوی عبارت مورد نظر خود با نتایج خوبی رو به رو شوید.

این بلاگر چه سریالی بازی کرده است؟

گفتنی است نیکا از آن دسته از بلاگرهایی است که در طول روز مدت زمان نسبتاً طولانی را صرف ساخت کلیپ و فعالیت در صفحات مجازی می کند. به این گونه او توانسته هر روز به میزان شهرت خود بیفزاید و فالووران بیشتری را به دست آورد. حال این موضوع را هم باید افزود نیکا تا به اکنون مینی سریال‌ هایی را نیز در کنار سایر دوستان خود و یا بلاگرهای دیگر ساخته و در فضای مجازی منتشر کرده است.

نیکا با توجه به این که تا به اکنون به خوبی توانسته در نقش های خود ظاهر شود. به همین دلیل مینی سریال‌ های او تا به امروز از بازدید بسیار خوبی برخوردار شده اند و مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفته اند. حال اگر می خواهید تا به مشاهده مینی سریال‌ ها و فیلم نیکا فلاحی جدید بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به صفحات مجازی او همچون یوتیوب و یا اینستاگرام نمایید. هم چنین با مراجعه به نیکا فلاحی دیدئو جدید هم می توانید مینی سریال های او را جستجو و مشاهده نمایید.

دوستی سارا و نیکا فلاحی چه زمانی شکل گرفت؟

دوستی سارا و نیکا فلاحی چه زمانی شکل گرفت؟

صمیمی‌ ترین دوست نیکا شخصی به نام سارا است که به نظر می‌ رسد از دوران مدرسه با یکدیگر در رابطه هستند. نیکا و سارا رابطه بسیار صمیمی و دوستانه‌ ای با یکدیگر دارند. هم چنین ناگفته نماند که سارا هر چند وقت یکبار برای این که نیکا تنها نباشد به ترکیه سفر می‌ کند و مدتی را در کنار نیکا سپری می کند. می‌ توانید با مراجعه به صفحه شخصی نیکا در اینستاگرام به جستجو و مشاهده تصاویر او در کنار سارا دوست صمیمی‌ اش بپردازید.

سفر نیکا فلاحی

نیکا فلاحی مدت‌ ها قبل در یکی از ولاگ های خود بیان کرده بود که بیشتر علاقه دارد در خانه بماند و روزش را در خانه سپری کند. اما مدتی است برای این که او بتواند ویدیوهای بیشتری را در چنل خود آپلود کند فعالیت اش را در خارج از خانه بیشتر کرده است. حال این موضوع باعث شده است تا نیکا هر چند وقت یکبار به شهر های مختلف ترکیه هم سفر کند و ولاگ هایی را از سفر خود ضبط و در چنل یوتیوبش منتشر می کند.

آیا نیکا می تواند به ایران بازگردد؟

با توجه به این که نیکا تصاویر و کلیپ‌ های خود را بدون حجاب در صفحات شخصی اش منتشر می‌ کند به همین دلیل نمی‌ تواند به ایران بازگردد. در صورت بازگشت نیکا به ایران او دیگر نمی‌ تواند همانند سابق به فعالیت‌ های خود در شبکه‌ های مجازی بپردازد. به همین دلیل به نظر نمی رسد که او قصد بازگشت به ایران را داشته باشد.

سوالات متداول

  1. نیکا فلاحی کیست؟

    نیکا یکی از چهره های معروف اینستاگرام است که امروزه به شهرت زیادی رسیده است او با انتشار فیلم های طنز، دابسمش، غمگین و… توانست مخاطبین زیادی را جذب خود کند، نیکا متولد چهارم شهریور هزار و سیصد و هشتاد و یک می باشد.

  2. برادر نیکا فلاحی کیست؟

    برادر نیکا، پوریا نام دارد او از نیکا بزرگتر است و رابطه بسیار صمیمی با نیکا دارد، پوریا در کنار نیکا به شهرت رسید. او توانست در اینستاگرام به چهره معروفی تبدیل شود او نیز در کنار نیکا به ساخت دابسمش می پردازد؛ در حال حاضر که نیکا به ترکیه مهاجرت کرده است پوریا برای دیدن نیکا خیلی زیاد به ترکیه می‌ رود.

  3. آیدی اینستاگرام نیکا فلاحی چیست؟

    نیکا یک چهره سرشناس در اینستاگرام می باشد او فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد، آدرس پیج نیکا NikaFalahi می باشد که حدود ۴ میلیون نفر طرفدار دارد.

به این مقاله امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید