ملیسا میسا کیست؟ همسر فیلیپینی شادمهر عقیلی را بیشتر بشناسید

ملیسا میسا کیست؟ ملیسا میسا که لغبش میامسا می باشد، ایشان دختری با اصالت فیلیپینی است. اما متولد سن دیه گو شهری در ایالت کالیفرنیا واقع در ایالات متحده آمریکا می باشد. وی فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه تئاتر دانشگاه سن دیه گو می باشد. او همسر شادمهر عقیلی است. از این رو توانسته است در بین ایرانیان طرف دار های زیادی را کسب کند. به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی او پرداخته ایم.

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

ملیسا میسا زن شادمهر همسر دوم خواننده پرآوازه و محبوب و مشهور سبک پاپ ایرانی شادمهر عقیلی می باشد. ملیسا متولد سن دیه گو، ایالت کالیفرنیا واقع در ایالات متحده آمریکا می باشد، اما اصالت ملیسا میسا فیلیپینی می باشد. ملیسا میسا فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه تئاتر از دانشگاه سن دیه گو می باشد. او به طراحی جواهرات علاقه مند بوده و حتی در طراحی مروارید مدرک دارا می باشد و بدلیل اینکه در طراحی مدتی موفق نبوده به رقص روی آورد.

او در دو کمپانی عضو بوده و به کشورهای زیادی سفر کرده است. حتی مدتی در آلمان زندگی کرده است. او مسلط به زبان فیلیپینی است و هنوزم در طراحی مرواریدهای فیلیپینی مشغول به فعالیت می باشد. وی در زمینه مد و لباس و زیور آلات درس خوانده است. وی علاقمند به طراحی جواهرات بود و حتی ایشان در طراحی مروارید مدرک دارد. لازم به ذکر است که علاوه بر مواردی که در بالا بیان شد، ملیسا در اداره سایت شرط بندی بت مجیک کمک زیادی به شادمهر می کند!

ازدواج شادمهر عقیلی و ملیسا

ازدواج شادمهر عقیلی و ملیسا

خواننده پرآوازه، معروف و مشهور ایرانی شادمهر عقیلی در سال ۱۳۹۰ هجری شمسی با یک دختر با اصالت فیلیپینی به نام ملیسا میسا و با نام مستعار میامسا رسما ازدواج کرده و زن و شوهر اعلام شدند. شادمهر عقیلی و همسرش شاهد حضور بازیگر خوب سینما و تلوزیون به نام محمدرضا گلزار در مراسم عروسی شان بوده اند. همچنین شاهد حضور بسیاری از خوانندگان پرآوازه و معروف و مشهور بوده اند و ثمره این ازدواج باشکوه دختری دوست داشتنی و ناز و زیبا شد.

دختر ملیسا میسا

دختر ملیسا میسا

در سال ۱۳۹۰ هجری شمسی ملیسا میسا همسر شادمهر خواننده پرآوازه، معروف و مشهور ایرانی شد. ثمره این زندگی زیبا دختری دوست داشتی، ناز و زیبا به نام ملینا شد.

به نظر می رسد که ملینا هم مثل مادرش، همسر شادمهر عقیلی به شخصیت ابر قهرمان زن شگفت انگیز علاقه مند می باشد. با توجه به عکس های او و مادرش در لباس زن شگفت انگیز به نظر می رسد دخترش ملینا به رنگ بنفش علاقه مند است، ملینا، دختر ملیسا و خواننده پرآوازه، معروف و مشهور ایرانی شادمهر عقیلی همچنین با والدینش به نواختن ویولن و یوگا پرداخته است. از این رو می توانیم متوجه شویم که شرایط بسیار ایده آلی در زندگی آن ها وجود دارد.

آیا ملیسا میسا به شادمهر خیانت کرده است؟

آیا ملیسا میسا به شادمهر خیانت کرده است؟

ملیسا میسا به محض این که به عنوان همسر شادمهر عقیلی، خواننده مشهور ایرانی، معرفی شد، در مرکز توجه قرار گرفت. این شهرت سریعا باعث ایجاد حاشیه‌ های متعددی در پیرامون او شد. از جمله اخباری که مشکلات بزرگی به پا کرد، خبر خیانت ملیسا به شادمهر بود.

مواجه با این اخبار و واکنش‌ های گوناگون مردم و به ویژه طرفداران شادمهر، این زوج در ابتدا هیچ واکنش خاصی نشان ندادند. ولی با تشدید حواشی، برخی از نزدیکان این زوج خبرها را تکذیب کردند و تاکید کردند که ملیسا به هیچ وجه به شادمهر خیانت نکرده است و ملیسا میسا به شدت به همسر و دخترش علاقه دارد.

شادمهر نیز پس از آن در پستی در اینستاگرام خود خواستار توجه کمتر به این حواشی شد. او تاکید کرد که بسیاری از این خبرها بدون پایه و اساس هستند.

عکس های ملیسا میسا را در کجا ببینیم؟

عکس های ملیسا میسا را در کجا ببینیم؟

عکس های زیادی از این خانم با همسرش شادمهر عقیلی منتشر شده است. همچنین در یکی از عکس هایی که خواننده پرآوازه، معروف و مشهور ایرانی شادمهر عقیلی همراه با همسرش خانم ملیسا میسا پخش کرده است که دخترش ملینا هم حضور دارد.

اینستاگرام ملیسا میسا 

آدرس اینستاگرام ملیسا میسا، miamesaaghili می باشد که پیج ایشان شامل ۳۷۲ پست، ۱۲۲k دنبال کننده و ۸۵۳ دنبال شونده می باشد. اگر تمایل به دیدن سبک زندگی او در کنار همسر و فرزندش را دارید، می توانید از طریق این پیج برای این موضوع اقدام کنید. چرا که پیج او شامل عکس ها و فیلم های مختلفی از این زوج می باشد.

اصالت ملیسا میسا به کجا بر می گردد؟

اصالت ملیسا میسا به کجا بر می گردد؟

ملیسا میسا اهل کجاست؟ او که لغبش میامسا می باشد، خانمی اصالتا فیلیپینی است. اما ایشان متولد سن دیه گو، ایالت کالیفرنیا واقع در ایالات متحده آمریکا می باشد. با توجه به این که ایشان هنوز هم در زمینه طراحی مرواریدهای فیلیپینی مشغول به فعالیت می باشد، می توان به این موضوع اشاره کرد که وی اصالت فیلیپینی قوی را دارا می باشد و همچنان حفظش کرده است.

همسر وی پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. همسر وی پس از مهاجرت به آمریکا مشغول رایزنی برای بازگشت به ایران شد. اما باید بگوییم که در این موضوع اصلا موفق نشد.

حاشیه های ملیسا میسا

حاشیه های ملیسا میسا 

خانم ملیسا ملیسا در دو کمپانی عضو است و ایشان مدتی در آلمان زندگی کرده است، خانم ملیسا ملیسا دارای اصالت قوی و حفظ شده فیلیپینی می باشد. از مهم ترین حاشیه هایی که امروزه نسبت به او وجود دارد، واکنشش نسبت به کنسرت شادمهر عقیلی برای خواندن آهنگا ژینا می باشد. چرا که این آهنگ مختص به عشق اول همسر او می باشد.

از این رو تعداد بسیار زیادی از طرف دار های شادمهر و ملیسا نسبت به واکنش های ملیسا حاشیه سازی هایی را انجام داده اند که باید بگوییم که همه آن ها کاملا بی جهت می باشد و هیچ اکشنی از سمت این دو زوج نسبت به این مووع ها رخ نداده است.

چرا شادمهر گفته که عاشق همسرم نیستم

شادمهر عقیلی، خواننده معتبر ایرانی، تا کنون مورد توجه زیادی از رسانه‌ ها و مخاطبان قرار گرفته است. با توجه به شهرت و محبوبیت او، مصاحبه‌ های متعددی با او انجام شده که همگی مورد استقبال طرفداران واقع شده‌ اند. این مصاحبه‌ ها به مخاطبان امکان فهم بهتری از زندگی و فعالیت‌ های این خواننده می‌ دهد.

در یکی از این مصاحبه‌ ها، شادمهر بیان کرد که همچنان که از همسرش حمایت می‌ کند و دوستش دارد، اما به معنای واقعی کلمه عاشق او نیست. این توضیحات او باعث ایجاد واکنش‌ های متفاوتی در میان مردم شد. برخی از نظرات به موضوع ارتباطات قبلی‌ اش با ژینا کلانتری پیوست و ادعا کردند که شاید همچنان به او علاقه داشته باشد. در حالی که دیگران از این موضوع نتیجه گرفتند که شادمهر در حال پیش‌ بینی جدایی احتمالی از ملیسا میسا است.

اما برخی نیز از نظر خودداری کرده و تاکید داشتند که نباید بی‌ دلیل در زندگی شخصی او دخالت کرد. واضح است که توضیحات شادمهر در مورد احساساتش نسبت به همسرش باعث شده است تا حواشی زیادی در میان مردم به وجود آید. ولی شادمهر تا این لحظه به هیچ یک از این موارد واکنش نشان نداده و تمرکز خود را بر کاری که دوست دارد، یعنی موسیقی، قرار داده است.

آیا ملیسا در فلیپین بزرگ شده است؟

آیا ملیسا در فلیپین بزرگ شده است؟

ملیسا میسا، همسر خواننده پرطرفدار ایرانی، شادمهر عقیلی، با ریشه‌ های فیلیپینی است. اما به دنیا آمدن او در شهر سن دیه گو در ایالت کالیفرنیا رخ داده است. او در همین شهر تحصیلاتش را در زمینه طراحی صحنه تئاتر به پایان برد.

با گذر زمان، ملیسا میسا علاقه‌ ای به جواهرات نشان داد و به رشته طراحی جواهرات پرداخت. این علاقه به حدی بود که او مدرک طراحی مروارید نیز کسب کرد. اما پس از مدتی، مسیر حرفه‌ ای خود را تغییر داد و به دنیای رقص وارد شد. او همچنین مدتی در آلمان زندگی کرد. با وجود تجربیات مختلف زندگی و مهاجرت به کشورهای مختلف، اصل و نسب ملیسا به فیلیپین برمی‌ گردد.

آشنایی میامسا با شادمهر چگونه رقم خورد؟

آشنایی میامسا با شادمهر چگونه رقم خورد؟

آشنایی خانم ملیسا میسا با خواننده پرآوازه، معروف ومشهور شادمهر عقیلی بدلیل حضورش در یکی از ویدئوهای شادمهر عقیلی بود که سرانجام به دوستی و ازدواج ختم شد. ثمره این ازدواج این شد که آن ها صاحب دختری به نام ملینا شدند.

سوالات متداول

  1. شوهر خانم ملیسا میسا کیست؟

    شوهر خانم ملیسا میسا، خواننده پرآوازه و مشهور و معروف ایرانی شادمهر عقیلی می باشد.

  2. اصالتا خانم ملیسا میسا کجایی است؟

    اصالت خانم ملیسا میسا فیلیپینی است اما او متولد سن دیه گو شهری در ایالت کالیفرنیا در کشور ایالات متحده آمریکا است.

  3. نام دختر خانم ملیسا میسا چیست؟

    نام دختر خانم ملیسا میسا، ملینا است.

به این مقاله امتیاز دهید :

دیدگاهتان را بنویسید