پارمیس شریفی کیست؟ عکس های حاشیه ساز پارمیس و دوست پسرش

پارمیس شریفی یکی از معروف ترین بلاگر ها و واینر های اینستاگرامی و از تیک تاکرهای ایرانی می باشد که از سنین کودکی به این شغل مشغول بوده است. او از متولدین دهه هشتادی می باشد و طرفداران بسیار زیادی را در فضای اینستاگرامی به خود اختصاص داده است. در این مقاله قصد داریم که شما را با این شخص به طور دقیق آشنا کرده و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

پارمیس شریفی کیست؟

پارمیس شریفی کیست؟

یکی از افراد مشهور و از سلبریتی های اینستاگرام، خانم پارمیس شریفی می باشند. این چهره معروف اینستاگرامی یک دهه هشتادی می باشد که متولد ۳۰ مرداد ماه سال ۱۳۸۶ می باشد و در شهر تهران به دنیا آمده است. خانم پارمیس شریفی در رشته مورد علاقه رقص و دنسر و عنوان یک مدل معروف فعالیت داشته است. قد خانم پارمیس شریفی ۱۶۵ سانتی متر می باشد بیان قد این چهره معروف سوال اکثر مخاطبین و کاربران مجازی بوده است. خانم پارمیس شریفی به لقب فندق در میان اعضای خانواده و فضای شبکه های مجازی و شبکه اینستاگرام بسیار مشهور است. او در این فضا توانسته است با استعداد هایی که دارد بسیار معروف شود و طرفداران زیادی را به خود جذب کند. مدت ها پیش و در ابتدای فعالیت های پارمیس، پیج شخصی او مسدود شد و دلیل این اتفاق نیز مشخص شده نبود. وی در فضای اینستاگرام تلاش می کند که با استوری های جالب و جذاب و ساخت دابسمش های جنجالی کار های خود را پیش ببرد و به معروفیت خود اضافه کند. لازم به ذکر است که این شخص از زیبایی چهره بسیاری بهره مند می باشد.

عکس های پارمیس شریفی را در کجا ببینیم؟

راه های زیادی برای مشاهده تصاویر و عکس های خانم پارمیس شریفی وجود دارد که در این قسمت می خواهیم به شما نشان دهیم. یکی از این راه ها مراجعه به سایت ها و صفحات مختلف اینترنتی می باشد که با یک جست و جوی ساده می توان آن ها را یافت. از دیگر مکان هایی که می توان در آن عکس این بلاگر معروف را پیدا کرد پیج های اینستاگرامی می باشد که با یک سرچ ساده در این فضا می توانید آن ها را پیدا کنید و مشاهده نمایید. این شخص در کلاب هاوس و توئیتر نیز فعالیت گسترده و حرفه ای دارد. در ادامه می توانید یکی از عکس های با کیفیتی که از خانم پارمیس شریفی برای شما تهیه کرده ایم را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام پارمیس شریفی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام پارمیس شریفی چیست؟

برخی از افراد معروف هستند که توانسته اند با استعداد هایی که دارند در فضای اینستاگرام بسیار معروف و مشهور واقع شوند. یکی از این افراد نیز پارمیس شریفی می باشد که آیدی پیج اینستاگرام او parmis_org4 می باشد. همچنین او از مدلینگ های معروفی می باشد که در این فضا به صورت حرفه ای فعالیت می کند. پارمیس شریفی با انتشار ۹۷ پست توانسته است نزدیک به ۸۰۵ هزار دنبال کننده را به خود جذب کند. این در حالی می باشد که او در این صفحه فقط ۱۰ نفر را دنبال کرده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده این پیج را در اینستاگرام پیدا کنید و در صورت تمایل آن را دنبال کنید.

دوست پسر پارمیس شریفی کیست؟

پارمیس شریفی که از مدل های اینستاگرام می باشد، هیچ دوست پسری در این فضا ندارد و با هیچکس وارد رابطه احساسی و عاشقانه نشده است. لازم به ذکر است که او در سال ۱۳۸۶ به دنیا آمده است و از واینر ها و بلاگر های کم سن و سال می باشد.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

سوال رایج کاربران و مخاطبین شبکه مجازی و کاربران شبکه پر بازدید اینستاگرام این است که درآمد و حقوق چهره های معروف و سلبریتی های شبکه اینستاگرام از کجا می باشد؟ با توجه به تعرفه های زیاد و تعداد تبلیغات فراوان و پیج کاری و صفحات اینستاگرامی بسیاری که در شبکه مجازی اینستاگرام وجود دارد سبب شده است که درآمد خانم پارمیس شریفی در طول ماه به چند میلیون تومان می رسد که به عنوان درآمد یک نوجوان ایرانی در داخل کشور بسیار چشم گیر می باشد. او با انتشار استوری های تبلیغاتی و همچنین تبلیغ به وسیله کار های مدلینگی توانسته است بسیار معروف باشد. جالب است بدانید که این خانم بلاگر کلیپ های خود را در فضای یوتیوب نیز منتشر می کند و مبلغی را به عنوان حقوق از این برنامه دریافت می کند.

پارمیس شریفی چند سال دارد؟

پارمیس شریفی چند سال دارد؟

بیشتر طرفداران خانم پارمیس شریفی دوست دارند بدانند که این بلاگر چند سال سن دارد و در چه سالی به دنیا آمده است. خانم پارمیس شریفی که از بلاگر های معروف و مشهور در فضای اینستاگرام می باشد و به لقب فندق معروف می باشد و در سال ۱۳۸۶ به دنیا آمده است. وی در حال حاضر ۱۴ سال سن داشته و در شهر تهران به دنیا آمده است. شما می توانید برای یافتن اطلاعات بیشتر در این رابطه به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کنید و اطلاعات زیادی را در این رابطه به دست آورید.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

رایج ترین سوالاتی که کاربران و دوست داران بلاگر های معروف دارند این است که آن ها به همراه خانواده خود زندگی می کنند و یا در مکانی دیگر مشغول به زندگی کردن می باشند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خانم پارمیس در شهر تهران زندگی می کند. وی بار ها در لایو های خود در پاسخ به این سوال که با خانواده خود زندگی می کند یا خیر، این طور عنوان کرده است که با خانواده خود در شهر تهران مشغول به زندگی می باشد و به دلیل سن کم هنوز از آن ها جدا نشده و همراه با آن ها زندگی می کند.

آیا پارمیس شریفی عمل زیبایی انجام داده است؟

برخی از سلبریتی ها و افراد معروف مانند پارمیس شریفی برای این که زیبایی چهره بیشتری را داشته باشند عمل های زیبایی بر روی صورت و بدن خود انجام می دهند. در این میان خانم پارمیس شریفی نیز یکی از این افراد می باشد که به وسیله جراحی پلاستیک و عمل زیبایی توانسته است چهره ای بسیار زیبا را برای خود داشته باشد. او با پروتز لب و کشیدن پلک های خود بسیار زیبا شده است. شما می توانید عکس ها و تصاویر زیادی را از قبل از عمل این شخص در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین پیج های مختلف اینستاگرامی مشاهده نمایید.

این اینستاگرامر مهاجرت کرده است؟

این اینستاگرامر مهاجرت کرده است؟

برخی از بلاگر ها به دلیل موانع و محدودیت هایی که در کشور ایران وجود دارد و به دلیل پیشرفت های شغلی سعی می کنند که از ایران به کشوری دیگر مهاجرت کنند و در آن جا مشغول به کار و فعالیت شوند. در این میان خانم پارمیس شریفی، بلاگر و واینر نوجوان اینستاگرامی در حال حاضر در ایران زندگی می کند و در شهر تهران فعالیت های خود را دنبال می کند. او قصد خارج شدن از کشور را ندارد و نمی خواهد که از این جا برود. پارمیس شریفی در یکی از لایو ها و مصاحبه هایش این طور عنوان کرده است که نمی خواهد از ایران برود و می خواهد همیشه در کشور خودش فعالیت کند. شما می توانید این لایو را در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین پیج رسمی و شخصی او مشاهده نمایید.

دابسمش های پارمیس شریفی را از کجا ببینیم؟

راه ها و روش های زیادی برای دیدن دابسمش ها و کلیپ ها پارمیس شریفی وجود دارد که در این قسمت می خواهیم به شما نشان دهیم. یکی از این راه ها مراجعه به سایت ها و وب های اینترنتی مانند آپارات و نماشا می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده این سایت ها را پیدا کنید و این دابسمش ها و کلیپ ها را مشاهده نمایید. از دیگر راه های تماشا کردن کلیپ ها و دابسمش های پارمیس شریفی جست و جو کردن در برنامه هایی مانند یوتیوب می باشد که در آن ها ویدئو های بسیاری از پارمیس شریفی وجود دارد. همچنین شما می توانید در برنامه هایی مانند کلاب هاوس و توئیتر نیز این کلیپ ها را مشاهده کرده و در صورت تمایل و علاقه مندی آن ها را دانلود کنید.

سوالات متداول

 1. لقب پارمیس شریفی چه می باشد و در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  وی در فضای پر طرفدار و بزرگ اینستاگرام به فندق معروف می باشد و در تاریخ ۱۳ مرداد ماه سال ۱۳۸۶ در شهر تهران به دنیا آمده است.

 2. آیا پارمیس شریفی قرار است از کشور ایران خارج شود؟

  این بلاگر معروف و مشهور در کشور ایران و شهر تهران زندگی می کند و در یکی از لایو هایش گفته است که قصد خارج شدن از کشور را ندارد.

 3. این بلاگر معروف و مشهور اینستاگرامی دارای چند دنبال کننده در پیج خود می باشد؟

  وی در این فضای پر طرفدار دارای هشتصد و پنجاه هزار دنبال کننده می باشد و تنها ۱۰ نفر را در این فضا دنبال کرده است.

 4. دلیل مسدود شدن پیج پارمیس چه بود؟

  علت مسدود شدن پیج این شخص به صورت دقیق مشخص نبود.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..

دیدگاهتان را بنویسید