نحوه فولد دادن در پوکر برای برد تضمینی و تمرین شده

یکی از بازی های بسیار پرطرفدار در سایت های بت و یا قمارخانه ها بازی پوکر می باشد. از این رو می خواهیم تکنیک فولد دادن در پوکر را به شما در این مقاله به طور کامل توضیح دهیم. زیرا یکی از اصلی ترین تکنیک های این بازی برای برد می باشد.

فولد دادن در پوکر چیست؟

فولد دادن در پوکر چیست؟

فولد دادن در این بازی به معنی دست انداختن در بازی می باشد. این تکنیک در همه سبک های بازی پوکر وجود دارد. اما تنها در سبک چینی آن وجود ندارد. در واقع در ساده ترین زمان که کارت ها توسط دیلر پخش می شود و در این هنگام شما می بینید که کارت مناسبی ندارید. در واقع متوجه می شوید که شانسی برای ادامه بازی ندارید در این زمان است که باید دست خود را در این زمان مشخض دراپ کنید و یا بیاندازید. در واقع آموزش این ترفند برگ برنده شما در سایت شرط بندی پوکر می باشد.

آموزش فولد دادن در پوکر

اهمیت یادگیری برای تکنیک های پوکر بسیار مهم است. به همین دلیل می خواهیم اصول فولد دادن در پوکر را در این قسمت به شما ارائه دهیم تا بتوانید شما هم مانند حرفه ای ها از این استراتژی استفاده کنید. اگر حریف شما متوجه شود که سبک بازی شما چیست و این که شما با دست های ضعیف بازی نمی کنید. آن گاه در تمامی دست ها ریز سنگین می دهد تا پات را از شما بگیرد. این مورد در میزهای سنگین برای شما مشکل ساز می باشد. هم چنین از دیگر اصول این است که فولد دادن زمانی که گیری خود را آماده اید اشتباه است، زیرا در بسیاری از مواقع می توانید کال کنید تا برگ های زمینه بخورد.

بهترین زمان فولد دادن

اهمیت زیادی دارد تا بهترین زمان فولد دادن در پوکر را بدانید. از این رو بهترین زمان، هنگامی است که دست خوانی در پوکر را به خوبی یادگرفته اید و توانید این کار را انجام دهید. هم چنین زمانی که پوکر فیس در بازی پوکر برای شما عادی شده باشد. می توانید با تشخیص دست حریف خود به موقع فولد دهید. تا نتیجه خوبی هم دریافت کنید.

این تکنیک برد تضمینی به همراه دارد؟

زمانی این استراتژی برای شما اثر بخش است که آموزش درستی دیده باشید. هم چنین تجربه و تکرار در استفاده از این تکنیک می باشد. از این رو در این زمان است که می توانید از این استراتژی به درستی استفاده کرده و از آن نتیجه خوبی کسب کنید.

قوانین فولد دادن در پوکر

یکی از مهم ترین قوانین فولد دادن در پوکر این است که شما به عنوان یک کاربر حرفه ای پوکر به هیچ عنوان نباید زود تر از موعد مقرر فولد دهید. زیرا دست دیگر بازیکن های میز ممکن است رو شود. استفاده از این تکنیک بسیار مهم است.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. فولد دادن در پوکر به چه معنا است؟

    این استراتژی به معنی دست انداختن می باشد که در بازی پوکر بسیار رایج است.

  2. قوانین این بازی چه می باشد؟

    در متن مقاله در مورد مهم ترین قوانین این بازی برای شما توضیح داده ایم.

  3. آیا می توان برد خوبی از این استراتژی کسب کرد؟

    بله در صورتی که تجربه و تمرین و تکرار داشته باشید.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..

دیدگاهتان را بنویسید