نحوه برداشت پرفکت مانی از سایت های شرط بندی + معرفی صرافی| تاینی بت

اگر شما نیز از افرادی هستید که گردش حساب های زیادی دارید و به صورت بین المللی فعالیت های خود را دنبال می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که این پست را مطالعه کنید. برداشت پرفکت مانی یکی از روش های پرداخت می باشد که بسیار رایج بوده و می توان به وسیله آن ارز های زیادی را برداشت کرد و برای حساب های بین المللی بسیار مناسب می باشد. در این مقاله قصد داریم که شما را با نحوه برداشت پول از طریق پرفکت مانی آشنا کرده و توضیحات جذاب و جالبی را در رابطه با این نوع برداشت به شما ارائه دهیم. در ادامه شما می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات مفیدی درباره این موضوع آشنا شوید.

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟

یکی از رایج ترین سوالات این است که پرفکت مانی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پرفکت مانی نوعی ازروش برداشت حساب می باشد که دارای اعتبار بین المللی می باشد. استفاده کردن از این نوع روش برداشت نه تنها نگرانی برای کاربر ندارد، بلکه می تواند امنیت حساب وی را تضمین کرده و از مسدود شدن حساب این افراد جلوگیری نماید. شما می توانید از طریق برداشت پرفکت مانی پرداخت های زیادی را در سایت های خارجی داشته باشید و هیچ نگرانی از بابت پول های خود نداشته باشید. این شرکت برای انتقال ارز های کاربران به سراسر جهان مفید می باشد و شما می توانید با استفاده از این روش کاربردی پول های خود را به همه نقاط جهان انتقال دهید.

چگونه از پرفکت مانی می توانیم پول برداشت کنیم؟

همان طور که می دانید برای برداشت پول از روش پرفکت مانی راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از این روش ها را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما بدهیم.

چگونه از پرفکت مانی می توانیم پول برداشت کنیم؟

حواله بانکی

یکی از روش های برداشت پرفکت مانی، استفاده از روش حواله بانکی می باشد. شما می توانید از این طریق به حساب های بانکی آنلاین خود متصل شوید و هر چقدر که بخواهید پول برداشت کنید. به عنوان مثال اگر شرکتی که با شما قرارداد دارد، فقط از طریق حواله فعالیت می کند، شما می توانید پول هایتان را از طریق حواله های بانکی برداشت نمایید.

کارت هدیه مسترکارت و ویزا کارت پیش پرداخت

از دیگر روش هایی که شما می توانید از طریق پرفکت مانی پول برداشت کنید کارت هدیه مسترکارت و ویزا کارت پیش پرداخت می باشد. این روش به شما این امکان را می دهد که به صورت آنلاین خرید های خود را انجام داده و پول های خود را برداشت کنید.

بیت کوین

بیت کوین یکی دیگر از روش هایی می باشد که به کاربران امکان برداشت پول را می دهد. شرکت پرفکت مانی این امکان را به کاربران خود می دهد که پول های خود را مستقیم به حساب بیت کوین خود واریز کنند و موجودی های خود را در آن پس انداز کنند.

معتبر ترین صرافی های برای برداشت پول از پرفکت مانی کدامند؟

معتبر ترین صرافی های برای برداشت پول از پرفکت مانی کدامند؟

یکی از روش هایی که اعتبار بسیار زیادی دارد و می توان از طریق آن برداشت های پرفکت مانی را انجام داد استفاده از صرافی می باشد. یکی از بهترین صرافی ها برای پرفکت مانی میهن پرداخت می باشد که از امنیت و اعتبار بسیار بالایی بهره مند می باشد. از دیگر صرافی های معتبر، ایرانی کارت می باشد که یکی از بهترین روش های پرداخت به حساب می آید.

آموزش تصویری برداشت پرفکت مانی

راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها آموزش برداشت پرفکت مانی را ببینید. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در سایت های مختلف اینترنتی این سایت ها را مشاهده کرده و آموزش تصویری برداشت پرفکت مانی را ببینید. همچنین شما می توانید در برخی از سایت ها مانند آپارات، آموزش های تصویری و ویدئویی را در این خصوص ببینید. این آموزش می تواند برای شارژ بازی انفجار به شما کمک کند.

باز کردن حساب در پرفکت مانی چگونه است؟

باز کردن حساب در پرفکت مانی چگونه است؟

در ابتدا شما باید در اینترنت عبارت باز کردن حساب در پرفکت مانی را سرچ کنید. سپس باید به سایتی که برای شما باز می کند وارد شوید و اطلاعاتی که می خواهد را تکمیل نمایید. شما در این قسمت باید نام حساب خود را انتخاب کرده و یک رمز عبور نیز برای خود تعیین کنید. پس از تایید کردن، برای شما یک حساب باز می شود که می توانید به وسیله آن ها پول های خود را به صورت بین المللی از حساب خود خارج کنید.

آیا برداشت پرفکت مانی در هر کارگزاری متفاوت است؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که کاربران دارند این است که آیا روش برداشت پول از این راه برای هر شخصی متفاوت می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که روش های پرداخت برای همه افراد یکسان می باشد و هیچ تفاوتی ندارد. البته این بستگی به نحوه پرداخت آن ها دارد که به وسیله حواله یا بیت کوین می خواهند پول های خود را از حساب خارج نمایند.

کارمزد برداشت پول در پرفکت مانی چقدر می باشد؟

کارمزد برداشت پول در پرفکت مانی چقدر می باشد؟

همان طور که شما می دانید میزان پرداخت کارمزد ها برای شما بستگی به این دارد که چه مقدار تراکنشی را می خواهید انجام بدهید. برای پرداخت کارمزد ها در ابتدا باید بررسی کنیم که هرکس چه مقدار پول را می خواهد برداشت نماید. پس می توانیم به این نتیجه برسیم که کارمزد پرداخت برای هر تراکنشی کاملا متفاوت می باشد و مقدار آن متغیر است.

سقف برداشت پرفکت مانی چقدر است؟

از دیگر سوالاتی که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کند این است که سقف در این روش چقدر است؟ در این رابطه جست و جو های زیادی را انجام دادیم و به نتیجه جالبی دسترسی پیدا کردیم. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در پرفکت مانی هیچ محدودیتی وجود نداشته و سقف برداشت در آن ها کاملا نا محدود می باشد. پس بنابراین باید بگوییم که سقفی برای برداشت از پرفکت مانی تعیین نشده است و این مقدار نا محدود می باشد.

حداقل برداشت پرفکت مانی چقدر می باشد؟

حتما از خود این سوال را می پرسید که آیا برای برداشت کردن از حساب های پرفکت مانی حداقل برداشتی هم وجود دارد؟ همان طور که در قسمت های بالا تر نیز به آن اشاره کردیم باید به شما بگوییم که هیچ مقداری برای برداشت حساب تعیین نشده است و مقدار آن به همان میزان تراکنشی که می خواهید انجام بدهید بستگی دارد. هیچ حداقلی برای این برداشت ها تعیین نشده است.

آیا برداشت پرفکت مانی برای کاربران ایرانی محدودیت دارد؟

سوالی که در این قسمت مطرح می باشد این است که آیا کاربران ایرانی نیز می توانند از طریق پرفکت مانی پول های خود را برداشت کنند و یا در این فضا به صورت بین المللی فعالیت کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پرفکت مانی برای همه افراد در سراسر جهان می باشد و ارتباطی به ایرانی بودن آن ها ندارد. شما می توانید از این روش با خیال بسیار راحت پول های خود را انتقال بدهید و امنیت حساب های خود را در سراسر جهان با این روش فراهم کنید.

نحوه تبدیل انواع ارزها برای برداشت پرفکت مانی چگونه است؟

نحوه تبدیل انواع ارزها برای برداشت پرفکت مانی چگونه است؟

برای این که ارز های خود را در این برنامه تبدیل کنید در ابتدا باید وارد حساب خود در این شرکت شوید. پس از وارد شدن به حساب خود در این حساب ها شما باید به صرافی مورد نظر خود در این برنامه وارد شوید. در گام بعد، شما می توانید مقدار برداشت ارز خود را وارد کرده و سپس تعیین کنید که می خواهید ارز شما به چه واحدی تبدیل شود. پس از تایید کردن و کلیک بر گزینه تبدیل، شما می توانید ارز خود را همان طور که می خواهید برداشت کنید. شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی نیز راه ها و روش های تبدیل ارز ها را در پرفکت مانی مشاهده نمایید.

در پرفکت مانی چه ارز هایی می توان برداشت کرد؟

همان طور که خود شما نیز از این موضوع آگاهی دارید در پرفکت مانی شما می توانید ارز های زیادی را برداشت کنید. یکی از ارز های قابل برداشت در این برنامه بیت کوین و اتریوم می باشد که طرفداران بسیار زیادی را دارند. این دو ارز می توانند سود آوری های زیادی را هم برای شما و هم برای شرکت پرفکت مانی داشته باشد. در این برنامه ارز های دیگری مانند دوج کوین، لایت کوین و بیت کوین کش نیز وجود دارد. شما می توانید با یک سرچ ساده در سایت های اینترنتی لیست ارز های قابل تبادل در این برنامه را مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پرفکت مانی چیست؟

  پرفکت مانی نوعی از برداشت حساب می باشد که مناسب برای افرادی می باشد که می خواهند به صورت بین المللی ارز های خود را مبادله کنند.

 2. یکی از بهترین روش ها برای برداشت پول از حساب به این روش چیست؟

  از بهترین و معتبر ترین روش ها در این نوع برداشت، استفاده کردن از روش حواله می باشد.

 3. آیا برای برداشت پول از این روش سقف وجود دارد؟

  برای برداشت ارز در این روش هیچ سقفی وجود نداشته و محدودیتی ندارد.

 4. معتبر ترین صرافی در این روش کدام است؟

  از معتبر ترین صرافی ها در این روش ایرانی کارت می باشد.

به مقاله بالا امتیاز دهید ..

دیدگاهتان را بنویسید