دستمزد ایوان زایتسف چقدر است؟ بیوگرافی دقیق این والیبالیت ایتالیایی

ایوان زایتسف (ویکی پدیا Ivan Zaytsev) یکی از بازیکنان والیبال ایتالیا است که در رقابت های ملی و بین المللی جز ستاره های تیمش بوده است. در پاسخ به این سوال که او چند سال دارد باید گفت که ایوان سی و سه سال سن دارد؛ قد نیز ایوان زایتسف ۲۰۴ سانتی متر است.

 • اگر می خواهید برای شرط بندی والیبال اقدام کنید شناخت بیشتر ایوان زایتسف کمک ویژه ای به شما می کند.
ایوان زایتسف کیست؟

ایوان زایتسف کیست؟

برای آشنایی بیش تر با این پدیده ایتالیایی بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی Ivan Zaytsev داشته باشیم. او و همسرش اهل کشور ایتالیا هستند و در همین کشور زندگی می کنند.

Ivan Zaytsev آشلینگ سیروکی را در یکی از رقابت ها برای اولین بار دید و این آشنایی خیلی زود به ازدواج منجر شد. ایوان در تاریخ ۲ اکتبر سال ۱۹۸۸ در اسپولتو ایتالیا به دنیا آمده است.

در مصاحبه وی آمده است که او ابتدا در پست پاسور بازی می کرد؛ اما بعدها با استفاده از تمرینات بدنسازی که بسیار سخت و قدرتی بودند، او تبدیل به برترین اسپکر والیبال دنیا شد.

آدرس پیج اینستاگرام ایوان زایتسف چیست؟

ایوان زایتسف اینستا بسیار فعالی دارد. یوتیوب او نیز بسیار فعال است و فیلم های اسپک ایوان و معروف ترین سرویس های او در آن موجود هستند

پیج Ivan Zaytsev در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به نام خود این بازیکن در دسترس هستند و به راحتی قابل شناسایی می باشند.

عکس های ایوان زایتسف را در کجا ببینیم؟

بهترین راه برای دیدن تصاویر این بازیکن به همراه همسرش، اشلینگ سروچی، در سایت های اینترنتی است. از این بازیکن تصاویر زیادی در اینترنت و پیج های اینستاگرامی موجود است. مستند ایوان زایتسف هم یکی از برنامه هایی است که با مشاهده کردن آن، عکس های این بازیکن را از دوران کودکی تا امروزش مشاهده خواهید کرد.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

زایتسف هم اکنون یکی از اصلی ترین بازیکنان تیم ملی کشورش است. او را می توان از برترین و حرفه ای ترین اسپکرهای دنیا دانست. زایتسف و انگاپت از رقبا جدی یکدیگر می باشند و بازی های میان این دو از جذاب ترین والیبال های دنیا به حساب می آید.

ایوان زایتسف در کدام تیم است؟

درآمد ایوان زایتسف بالا است؟

زایتسف یکی از گران ترین والیبالیست های دنیا است. باشگاه های زیادی در دنیا وجود دارند که خواستار حضور این بازیکن در ترکیب اصلی تیم هایشان می باشند. درآمد زایتسف از راه والیبال به دست می آید و جز گران ترین بازیکنان این ورزش به حساب می آید. دستمزد Ivan Zaytsev از بسیاری از هم تیمی هایش بالا تر است.

ایوان زایتسف در کدام تیم است؟

این بازیکن در باشگاه کوزباس کیمروو بازی می کند. علاوه بر این باشگاه، او کاپیتان تیم ملی کشور ایتالیا است و در رقابت ها بسیار درخشان بازی می کند.

سوالات متداول

 1. ایوان زایتسف کیست؟

  ایوان زایتسف که به زبان انگلیسی Ivan Zaytsev نام دارد یکی از بازیکنان والیبال ایتالیا است.

 2. زایتسف چند ساله است؟

  سن ایوان زایتسف ۳۳ سال است.

 3. قد این بازیکن چند سانتی متر است؟

  قد ایوان زایتسف ۲۰۴ سانتی متر است.

 4. همسر ایوان زایتسف چه نام دارد؟

  اشلینگ سروچی نام همسر این بازیکن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید