شرط بندی بازی فیلادلفیا سونی سیکسرز + بررسی تخصصی تیم

سونی سیکسرز یکی از تیم‌ های حاضر اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا است، این تیم از کنفرانس شرق می باشد.

تاریخچه سونی سیکسرز

تاریخچه سونی سیکسرز

فیلادلفیا سوتی‌ سیکسرز (Philadelphia 76ers) یکی از تیم‌ های حاضر اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا به شمار می رود که مَقر آن در فیلادلفیا ایالت پنسیلوانیا می باشد.

این تیم در منطقه آتلانتیک کنفرانس شرق ان‌ بی‌ ای قرار دارد. بهتر است که بدانید این تیم تاریخچه‌ ای غنی دارد و از سال ۱۹۴۶ تاسیس شده است.

تیم سونی سیکسرز چه بازیکانی دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، کدام بازیکنان در این تیم حضور دارند، در این باره باید بگوییم که افراد زیر در این تیم حضور دارند. بولدن, جوناه، بروک, تری، امبید, جوئل، انیس, جیمز، هریس, توبیاس، هورفرد, آل، کوکمز, فورکان، کوماج, کریس، میلز, آیساه، میلتون, شیک، نتو, رائول، اوکویین, کایل، پیل, نورول، ریچاردسون, جاش، اسکات, مایک، شیوک, ماریال، سیمونز, بن، اسمیت, زهیر، تایبول, ماتیس از جمله این بازیکنان هستند.

پرحاشیه ترین بازی سونی سیکسرز چه بود؟

بهتر است که بدانید تیم Philadelphia 76ers یکی از تیم‌ های محبوب و پرطرفدار است که تا به اکنون بازی‌ های پرحاشیه و جنجالی زیادی داشته است. حال برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی‌ های پرحاشیه این تیم کافیست تا به اینترنت مراجعه نمایید.

رنگ های پیراهن این تیم

آبی، قرمز و سفید از رنگ های پیراهن این تیم هستند که با توجه به این رنگ ها این تیم از سایر تیم های دیگر به راحتی قابل تشخیص است.

رقیب تیم سونی سیکسرز

شاید برای شما جالب باشد که بدانید رقیب این تیم محبوب و پرطرفدار تیم هایی مانند Boston Celtics و Los Angeles Lakers است.

اسم قدیمی تیم سونی سیکسرز چه بود؟

نام قبلی این تیم (شهروندان سیراکوز) بوده است که به عنوان یکی از تیم‌ های قدیمی ان‌ بی‌ ای شناخته می‌ شده است. البته بعد از انتقال این تیم به شهر فیلادلفیا در سال ۱۹۶۳، یک مسابقه‌ برای انتخاب نام جدید تیم برگزار شد که نام (سونتی‌سیکسرز) را شخصی به نام (والتر استالبرگ) پیشنهاد داد و این نام انتخاب شد. این نام برای ادای احترام به افرادی که کشور ایالات متحده را در سال ۱۷۷۶ تأسیس کردند، انتخاب شد.

سرمربی فعلی تیم سونی سیکسرز چیست؟

برت براون (Brett Brown) متولد ۱۶ فوریهٔ ۱۹۶۱ یک مربی بسکتبال اهل ایالات متحده آمریکا است که هم اکنون مربی تیم Philadelphia 76ers می باشد.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

از بازیکنان برجسته سابق این تیم می‌ توان به آلن آیورسن، ویلت چمبرلین و جولیوس اروینگ اشاره کرد.

آخرین بازی تیم سونی سیکسرز با کجا بود؟

آخرین بازی تیم سونی سیکسرز با کجا بود؟

بهتر است که بدانید آخرین بازی این تیم محبوب و پرطرفدار با تیم مینه‌ سوتا تیمبرولوز بوده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نتایج این بازی و یا این که این بازی در کجا برگذار شده است به اینترنت مراجعه نمایید.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

تیم Philadelphia 76ers تا به اکنون عناوین و افتخارات زیادی کسب کرد از مهم ترین افتخارات این تیم می توان به قهرمانی در سال های ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۳، ۱۹۹۰، ۲۰۰۱ اشاره کرد.

اخبار فیلادلفیا سونی سیکسرز را از کجا دنبال کنیم؟

روش های متعددی برای دنبال کردن اخبار این تیم محبوب و سرشناس وجود دارد. به عنوان مثال شما می‌ توانید به اینترنت مراجعه نمایید. هم چنین کانال های متعددی نیز راه اندازی شده اند که اخبار این تیم را از طریق این کانال ها از این تیم برای علاقه‌ مندان منتشر می کنند.

تیم Philadelphia 76ers چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

این تیم سه بار قهرمان لیگ ان‌ بی‌ ای شده‌ است که اولین بار آن در سال ۱۹۵۵ به دست آمده‌ است. دومین قهرمانی تیم Philadelphia 76ers در فصل ۶۶–۶۷ و با رهبری سنتر پر آوازهٔ و معروف این تیم یعنی ویلت چمبرلین به دست آمد. آخرین قهرمانی نیز به ۳۰ سال قبل و فصل ۸۲–۸۳ برمی گردد.

سوالات متداول

 1. تیم سونی سیکسرز در چه سالی تاسیس شده است؟

  این تیم در سال ۱۹۴۶ تاسیس شده است.

 2. نام قبلی این تیم چه بوده است؟

  نام قبلی این تیم شهروندان سیراکوز بوده است که به عنوان یکی از تیم‌ های قدیمی ان‌ بی‌ ای شناخته می‌ شده است.

 3. کدام بازیکنان برجسته در این تیم حضور داشته اند؟

  از بازیکنان برجسته این تیم می‌ توان به آلن آیورسن، جولیوس اروینگ، ویلت چمبرلین اشاره کرد.

 4. آیا این تیم تا به اکنون قهرمان ان بی ای شده است؟

  این تیم سه بار قهرمان ان‌ بی‌ ای شده‌ است که اولین بار آن در سال ۱۹۵۵ به دست آمده‌ است. دومین آن در فصل ۶۶–۶۷ و آخرین قهرمانی به فصل ۸۲–۸۳ برمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید