اسامی تیک تاکرهای ایرانی در سال 1401 + روابط آن ها

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید بعد از آشنایی با سلبریتی های اینستاگرام، اطلاعات جالبی را در رابطه با تیک تاکرهای ایرانی بدست آورید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

تیک تاکر های ایرانی معروف چه افرادی هستند؟

تیک تاکرهای ایرانی معروف چه افرادی هستند؟

در عصر مدرن شبکه‌ های اجتماعی به ویژه اینستاگرام باعث شده است تا عده‌ ای از کاربران که فعالیت گسترده‌ ای در این شبکه ها انجام می دهند و دابسمش ها و کلیپ های جذابی از خود را منتشر می‌ کنند، به شهرت و معروفیت زیادی برسند و توانسته اند مخاطبان زیادی را نیز به دست آورند. حال در این قسمت قرار است به معرفی برخی از سلبریتی های ایرانی فعال در تیک تاک بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

پانیذ کرمی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

پانیذ یکی از تیک تاکرها و بازیگران اینستاگرامی به شمار می‌ رود، او متولد سال ۱۳۷۷ در تهران است و این روزها به معروفیت زیادی رسیده است و بیش از ۸۲۱ کا فالوور در اینستاگرام دارد. او مدتی است که به ترکیه مهاجرت کرده است.

ارسلان کاشی

ارسلان متولد سال ۱۳۷۹ در تهران است و یکی از محبوب ترین تیک تاکرهای ایرانی است که فن پیج های زیادی نیز دارد. بهتر است که بدانید پیج اصلی او فعلا از دسترس خارج شده است و با پیج دومش که بیشتر از ۶۳۰ کا فالوور دارد، فعالیت می کند.

دیانا رحیمی

امروزه کمتر کسی است که دیانا رحیمی را نشناسد، او متولد سال ۱۳۸۱ در تهران است و یکی از چهره های معروف اینستاگرام می باشد و در حال حاضر بیش از ۲.۳ میلیون فالوور دارد.

رضا برزگر

رضا برزگر متولد سال ۱۳۸۰ است و با نام مستعار لئو شناخته می‌ شود. او یکی دیگر از چهره‌ های مشهور اینستاگرامی به شمار می رود که این روزها بیشتر از ۱.۳ میلیون فالوور دارد.

لئو رضا

از دیگر چهره های اینستاگرامی مشهور می توان به لئو رضا اشاره کرد که این روز ها بیشتر از ۹۵۵ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

طوفان کریمی

یکی دیگر از تیک تاکرهای معروف اینستاگرام طوفان کریمی می باشد که این روزها کلیپ های جالبی را منتشر می‌ کند.

شکیب غلامی

شکیب غلامی متولد اواخر دهه ۷۰ است و مدتی است که عمل تغییر جنسیت انجام داده است. او یکی دیگر از چهره‌ های معروف اینستاگرام است که کلیپ های متنوعی را در پیج خود منتشر می‌ کند. او این روزها بیشتر از یک میلیون فالوور دارد.

نیکا فلاحی

امروزه کمتر کسی است که نیکا فلاحی را نشناسد، پیج اصلی او با بیش از ۳.۵ میلیون فالوور هم اکنون از دسترس خارج شده است و او فعلا با پیج دوم خود که ۱.۳ میلیون فالوور دارد، در حال فعالیت است.

امیر روز

امیر روز ۲۱ ساله که دوست پسر نیکا فلاحی نیز می باشد، یکی دیگر از تیک تاکرهای معروف ایرانی به شمار می‌ رود که در اینستاگرام بیش از ۱.۳ میلیون فالوور دارد.

نگین فضلی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

یکی از تیک تاکرهای قدیمی و معروف نگین فضلی می باشد که مدتی است از ایران به ترکیه مهاجرت کرده است. او در اینستاگرام بیش از ۲.۱ میلیون فالوور دارد و از دوستان نزدیک و صمیمی رکسانا یکی از چهره معروف اینستاگرام به شمار می رود.

سروش نجفی

سروش نجفی یکی دیگر از تیک تاکرهای جوان ایرانی به شمار می‌ رود که تا به اکنون با نگین فضلی کلیپ های متعددی را منتشر کرده و به معروفیت زیادی رسیده است.

طاها بهمنی

یکی دیگر از چهره‌ های معروف اینستاگرام طاها بهمنی است که مدتی قبل عمل تغییر جنسیت انجام داده است و دوست نزدیک و صمیمی شکیب غلامی نیز به شمار می رود.

مبین رعیتی

مبین رعیتی

مبین رعیتی یکی دیگر از چهره‌ های معروف اینستاگرام به شمار می رود، او متولد سال ۱۳۷۹ است و در اینستاگرام بیش از ۴۱۷ کا فالوور دارد.

رها صادقی

رها صادقی که دوست دختر طاها نیز می باشد از دیگر تیک تاکرهای معروف اینستاگرام به شمار می رود و فعالیت گسترده ای در اینستاگرام انجام می دهد.

فریال نیکفر

مدتی است که فریال توانسته با انتشار ویدیوهای کوتاه و دابسمش در اینستاگرام به شهرت زیادی برسد و در حال حاضر در این شبکه بیش از ۳۹۵ کا فالوور دارد.

عباس اقدام

عباس اقدام از دیگر چهره های معروف اینستاگرام به شمار می رود که با دوستی با برخی از تیک تاکرهای معروف ایرانی به شهرت زیادی رسیده است و توانسته فالووران زیادی را نیز به دست آورد.

سارا اسلامی

سارا اسلامی این روزها از خود عکس های متفاوتی را در پیجش منتشر می‌ کند و هم چنین چهره جذابی نیز دارد، به همین دلیل توانسته به شهرت زیادی برسد و بیش از ۵۵۰ کا فالوور نیز دارد.

عسل ایزدیان

عسل یکی دیگر از معروف ترین تیک تاکرهای ایرانی به شمار می رود که متولد سال ۱۳۸۱ نیز می باشد. او با توجه به ویدیوهای کوتاه و دابسمش هایی که تا به اکنون از خود منتشر کرده است، به شهرت زیادی رسیده است و در حال حاضر بیش از ۱.۱ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.

آتوسا حقیقی

آتوسا حقیقی متولد سال ۱۳۸۰ است و در حال حاضر بیش از ۷۳۳ کا فالوور در اینستاگرام دارد. هم چنین او دوست دختر امیر محمد یکی از تیک تاکرهای معروف ایرانی می باشد.

امین طاهری

یکی از تیک تاکرهای نوجوان امین طاهری می باشد که با توجه به همکاری هایی که تا به اکنون با برخی از چهره های معروف اینستاگرام داشته است، توانسته به شهرت زیادی برسد و امروزه بیش از ۷۱۱ کا فالوور دارد.

فرزانه تیموری

یکی از جدید ترین تیک تاکرهای ایرانی فرزانه تیموری می باشد که تا به اکنون کلیپ های جالبی را در اینستاگرام خود منتشر کرده است و بیش از ۱۰۲ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

پانیذ اسماعیلی

پانیذ اسماعیلی

پانیذ اسماعیلی این روز ها به عنوان مدل و بازیگر اینستاگرام شناخته می شود و متولد ۱۳۹۳ است. او در حال حاضر بیش از ۲.۳ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.

بردیا کچیان

از دیگر تیک تاکرهای ایرانی بردیا کچیان می باشد که تا به اکنون ویدیو های متعددی را در صفحه خود منتشر کرده است. او امروزه بیش از ۷۱۲ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

مبینا حیدری

مبینا حیدری از دیگر چهره های معروف اینستاگرام به شمار می رود که این روز ها توانسته فالووران زیادی را نیز در اینستاگرام به دست آورد.

علی تستی

علی تستی یکی از بلاگرهای سرشناس ایرانی به شمار می رود که این روزها بیش از ۷۲۲ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

آرش استیلاف

آرش استیلاف مجری تلویزیون و گوینده است که امروزه به یکی از چهره های معروف اینستاگرام تبدیل شده است و خارج از کشور فعالیت می کند و این روزها بیش از ۹۲۶ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

فرید کنزو

فرید کنزو این روز ها با توجه به کلیپ های متعددی که از خود منتشر می‌ کند، به شهرت زیادی رسیده و در اینستاگرام بیش از ۲ میلیون فالوور دارد.

سپهر صالحی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

سپهر صالحی یکی از چهره های مشهور اینستاگرام است که ویدیوهای متعددی را در پیج خود منتشر می‌ کند و به همین دلیل توانسته به معروفیت زیادی برسد و بیش از ۱.۵ میلیون فالوور نیز دارد.

فاطمه تیموری

فاطمه تیموری در ساخت ویدیوهای کوتاه و دابسمش استعداد خوبی دارد و به همین دلیل به معروفیت زیادی رسیده و توانسته فالووران زیادی را نیز بدست آورد.

فاطمه گلزار

فاطمه گلزار متولد سال ۱۳۸۲ در شهر شیراز است و فعالیت گسترده ای در اینستاگرام انجام می دهد و امروزه بیش از ۷۳۲ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

شقایق محمودی

شقایق محمودی

یکی از با استعداد ترین تیک تاکرهای ایرانی شقایق محمودی می باشد که توانسته با کلیپ های متفاوتش بیش از ۱.۵ میلیون فالوور را به دست آورد.

مهراب احمدی

امروزه مهراب احمدی بیش از ۱.۱ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد، او نیز در ساخت کلیپ تبحر خاصی دارد.

سحر توافی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

سحر توافی با توجه به سبک و استایل خاصی که دارد، این روز ها به معروفیت زیادی رسیده و بیش از ۴۹۲ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

علیرضا سلطانلو

علیرضا سلطانلو مدت زمان کوتاهی است که فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرده است و به دلیل کلیپ های متنوعی که از خود منتشر می‌ کند، امروزه به یکی از معروف ترین تیک تاکرهای ایرانی تبدیل شده است.

حسین جوکر

یکی دیگر از چهره های معروف اینستاگرام حسین جوکر می باشد که این روزها بیش از ۱۵۴ کا فالوور در اینستاگرام دارد.

بهار رمضانی

بهار رمضانی سبک متفاوتی را دنبال می کند و به همین دلیل توانسته مخاطبان زیادی را در اینستاگرام به دست آورد.

مدیسا مظاهری نیا یکی از تیک تاکرهای ایرانی

مدیسا استعداد بی نظیری در ساخت دابسمش و هم چنین کلیپ های کوتاه دارد و به همین دلیل توانسته ۸۵۵ کا فالوور را در اینستاگرام بدست آورد.

رویا وحدتی

رویا وحدتی به دلیل ساخت ویدیوهای کوتاه شناخته شده است و این روزها توانسته فالووران زیادی را نیز بدست آورد. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید عرفان، امید و هم چنین مدیسا از دوستان صمیمی و نزدیک این چهره معروف هستند.

پارمیس شریفی

یکی دیگر از تیک تاکرهای ایرانی پارمیس شریفی می باشد که توانسته بیش از ۸۰۴ کا فالوور را نیز به دست آورد.

پریسا پور مشکی

پریسا پور مشکی یکی از با استعداد ترین تیک تاکرهای ایرانی به شمار می رود و این روز ها بیش از ۳.۵ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد. هم چنین او مدتی است که توانسته تیک آبی اینستاگرام را نیز دست آورد.

کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی مهاجرت کرده اند؟

کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی مهاجرت کرده اند؟

مدتی است که در ایران برای افرادی که در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند و توانسته اند فالووران زیادی را به دست آورند، یکسری قوانین به وجود آمده است؛ که این دسته از افراد که از آن ها به عنوان چهره های معروف اینستاگرام و تیک تاکرهای محبوب ایران یاد می‌ شود باید این قوانین را رعایت کنند تا با مشکلی مواجه نشوند. حال برخی از این چهره های معروف و تیک تاکرهای ایرانی به دلیل این که بتوانند به راحتی فعالیت کنند و در حرفه خود پیشرفت کنند از ایران مهاجرت کردند. این موضوع را هم باید افزود که اکثر این افراد از ایران به ترکیه مهاجرت کرده اند. حال از معروف ترین سلبریتی های ساکن ترکیه می‌ توان به افرادی مانند: نیکا فلاحی، رکسانا، نگین فضلی، مهدیس حسینی، امیر روز، امیر، پانیذ و عسل اشاره کرد.

این موضوع را هم باید افزود با این که برخی از تیک تاکرهای ایرانی مهاجرت کرده اند؛ اما بنا به شرایطی که برای آن ها به وجود آمده است، تصمیم گرفتند تا دوباره به ایران باز گردند که از معروف‌ ترین این تیک تاکرها می‌ توان به سوگند و محمد روشنفکر اشاره کرد.

درآمد تیک تاکرهای ایرانی از کجاست؟

این روزها برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است که درآمد تیک تاکرهای ایرانی از کجاست؟ در این باره می‌ توان این گونه بیان کرد که این دسته از افراد با توجه به فعالیت هایی که در شبکه های مجازی انجام می‌ دهند، توانسته اند یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. این دسته از افراد با توجه به اسپانسرینگ و تبلیغاتی که انجام می‌ دهند، درآمدزایی می کنند. هم چنین برخی از منابع بیان کرده اند که تیک تاکرها در ماه میلیون‌ ها تومان درآمد دارند.

آدرس پیج اینستاگرام تیک تاکرهای ایرانی چیست؟

در عصر مدرن اینستاگرام به یکی از شبکه‌ های کاربردی تبدیل شده است که اکثر مردم در این شبکه فعالیت می‌ کنند. حال این موضوع را هم باید افزود برخی از افراد با توجه به فعالیت گسترده‌ ای که در اینستاگرام انجام می‌ دهند و کلیپ‌ ها و دابسمش های متعددی که از خود را منتشر می کنند، توانسته اند به معروفیت زیادی برسند و امروزه از آن ها به عنوان تیک تاکرهای ایرانی و هم چنین چهره های معروف اینستاگرام یاد می‌ شود. حال اگر تمایل دارید تا آدرس پیج اینستاگرام هر کدام از این افراد را به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید و نام تیک تاکر مورد نظر خود را سرچ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. این موضوع را هم باید افزود با دنبال کردن پیج هر کدام از آن ها می‌ توانید فیلم و عکس تیک تاکرهای ایرانی را نیز مشاهده کنید.

حاشیه های تیک تاکر های ایرانی

حاشیه های تیک تاکرهای ایرانی

این روزها در پیرامون خیلی از تیک تاکرهای معروف و سرشناس که در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام توانسته اند مخاطبان و فالووران زیادی را بدست آورند، حاشیه ها و جنجال‌ های زیادی مشاهده می‌ شود. حال از عمده ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای آن ها به وجود آمده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: خرید فالووران فیک، تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می‌ دهند، دعواهایی که با سایر چهره های معروف داشته اند، مهاجرت از ایران، روابط شخصیشان و غیره اشاره کرد.

عمل های زیبایی تیک تاکرهای ایرانی

این روزها مشاهده می‌ شود که خیلی از تیک تاکرهای ایرانی عمل‌ های زیبایی مانند عمل بینی و یا عمل لیفت شقیقه انجام داده اند تا به این گونه چهره شان خاص تر و زیباتر شود و بتوانند مخاطبان بیشتری را جذب کنند.

کلیپ های تیک تاکرهای ایرانی را در کجا ببینیم؟

اگر علاقمند هستید تا به مشاهده ویدیوها و کلیپ های تیک تاکرهای ایرانی بپردازید، پیشنهاد ما این است که به شبکه‌ های مجازی آن ها مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به اینترنت هم می توانید کلیپ های متعددی از این دسته از افراد را به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

کانال تلگرامی تیک تاکرهای ایرانی

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید امروزه اکثر تیک تاکرها در تلگرام یک کانال برای مخاطبان و طرفدارانشان راه اندازی کرده اند و در این کانال ها، ویدیوها و دابسمش های متعددی از خود را برای طرفدارانشان منتشر می‌ کنند. حال برای پیدا کردن آدرس کانال تلگرام هر کدام از آن ها کافیست تا به اینترنت مراجعه کنید.

خانواده تیک تاکرهای ایرانی

جالب است که بدانید امروزه تیک تاکرهای ایرانی به دو دسته تقسیم شده اند، دسته اول افرادی هستند که در رابطه با خانواده خود با مخاطبانشان صحبتی نمی کنند و تا به اکنون کلیپ و یا عکسی از خانواده آن ها در شبکه های مجازی منتشر نشده است. دسته دیگر از تیک تاکرها افرادی هستند که با خانواده‌ خود نیز دابسمش ها و کلیپ های جالبی را می‌ سازند و این کلیپ ها را برای مخاطبانشان منتشر می‌ کنند.

تیک تاکرهای ایرانی در چه رده سنی قرار دارند؟

تیک تاکرهای ایرانی در چه رده سنی قرار دارند؟

اگر به کار های تیک تاکرهای ایرانی علاقه مند هستید و کارهای آن ها را دنبال می‌ کنید، قطعا متوجه شده اید که اکثر آن ها در رده سنی ۱۷ الی ۲۶ قرار دارند، چرا که آن ها متولد دهه ۷۰ تا دهه ۸۰ می‌ باشند.

تبلیغات تیک تاکرهای ایرانی

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید امروزه تیک تاکرهای ایرانی با توجه به تبلیغات هایی که در شبکه های مجازی خود مانند اینستاگرام انجام می دهند، توانسته اند یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. در این باره می‌ توان این گونه بیان کرد که هر کدام از این تیک تاکرهای ایرانی در طول روز چندین تبلیغات در استوری و پست های خود منتشر می‌ کنند و به این گونه توانسته اند یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

این موضوع را هم باید افزود که خیلی از تیک تاکرها دابسمش ها و ویدیوهای جذاب و متعددی را در صفحه خود منتشر می‌ کنند تا به این گونه بتوانند مخاطبان بیشتری را به دست آورند و با توجه به تعداد مخاطبان بالا تبلیغات بیشتری بگیرند و این گونه به در‌آمد خود بیفزایند. هم چنین برخی منابع بیان کردند که اکثر تیک تاکرهای ایرانی برای هر تبلیغ در پست و یا استوری خود، میلیون‌ ها تومان به عنوان دستمزد دریافت می کنند.

کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی ازدواج کرده اند؟

برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است که تا به اکنون کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی ازدواج کرده اند؟ هم چنین اکثر آن ها تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی این دسته از افراد معروف بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم از آن جایی که اکثر تیک تاکرها متولد اواخر دهه هفتاد و دهه هشتاد هستند، به همین دلیل خیلی از آن ها مجرد هستند و هنوز ازدواج نکرده اند. اما با این حال در بین این دسته از افراد مدتی قبل خبر نامزدی سارا اسلامی و عباس از چهره های مشهور اینستاگرام منتشر شد.

سوالات متداول

  1. به طور معمول تیک تاکرهای ایرانی در چه رده سنی قرار دارند؟

    اگر کارهای تیک تاکرهای ایرانی را دنبال می کنید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اکثر این تیک تاکرها متولد دهه ۷۰ تا دهه ۸۰ می باشند و در رده سنی ۱۷ الی ۲۶ سال قرار دارند.

  2. افراد چگونه می توانند کلیپ ها و ویدیوهای تیک تاکرهای ایرانی را مشاهده کنند؟

    اگر تمایل به مشاهده کلیپ ها و ویدیو های هر کدام از این افراد معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که به صفحات مجازی آن ها مانند اینستاگرام و یا یوتیوب مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به اینترنت هم می‌ توانید کلیپ های این دسته از افراد را به راحتی جستجو و مشاهده کنید.

  3. آیا تیک تاکرهای ایرانی همه اینستاگرام دارند؟

    بله تیک تاکرها همه علاوه بر فعالیت در تیک تیک به صورت گسترده در اینستاگرام نیز فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید