بیوگرافی سامان ویلسون و 10 آهنگ برتر او + بررسی درآمد و محل زندگی

سامان ویلسون یکی از خوانندگان رپ فارسی می باشد که در این مقاله می‌ خواهیم درباره او اطلاعاتی به شما بدهیم و شما را با او آشنا کنیم. اگر می ‌خواهید اطلاعاتی از این فرد به دست بیاورید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

سامان ویلسون کیست؟

سامان ویلسون کیست؟

سامان ویلسون یکی از خوانندگان رپ معروف و مشهور ایرانی می باشد. این رپر معروف از سن کم فعالیتش را در عرصه موسیقی آغاز کرده است. او هم اکنون یکی از رپر های معروف ایرانی شناخته شده که آهنگ های زیادی منتشر کرده است. ویلسون سن به این معنی می باشد که او هم اکنون ۳۵ سال سن دارد.

سامان ویلسون ویکی پدیا به این معنی است که شما می توانید اطلاعات دقیقی از او را در سایت ویکی پدیا مشاهده کنید. بیوگرافی سامان ویلسون این گونه می باشد؛ که او متولد ۲۷ آذر ماه سال ۱۳۶۴ است. زندگینامه سامان ویلسون این گونه بوده است که او در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده است و هم اکنون جزو رپر های ثروتمند می باشد.

اینستاگرام سامان ویلسون چگونه می‌باشد؟

اینستاگرام این فرد معروف را می‌ توانید با وارد کردن نامش در قسمت جستجوی اینستاگرامتان پیدا کنید و اگر مایل بودید پیج او را فالوو کنید. این فرد معروف در اینستاگرام ۳۳۳ هزار فالوور دارد او تا کنون ۴۳ پست در اینستاگرام منتشر کرده که شما می توانید تمام پست های او را در پیج اصلی اینستاگرامش ببینید.

لازم به ذکر است که بگوییم شما می توانید آهنگ های این خواننده را از طریق های مختلفی دانلود کنید؛ همچنین آن را از طریق اینستا به صورت آنلاین گوش کنید. برای مثال شما می توانید دانلود آهنگ جدید سامان ویلسون دردت چیه را از طریق گوگل انجام دهید و یا آن را در اینستا گوش کنید. سامان ویلسون اینستا یعنی او در اینستا فعالیت می کند و فالووران زیادی دارد.

فعالیت های کلاب هاوس سامان ویلسون چطور است؟

کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی می باشد که افراد زیادی در آن فعالیت می‌ کنند یکی از افرادی که در برنامه کلاب هاوس فعالیت می‌ کند ویلسون می باشد. این رپر در این برنامه فالوور های زیادی دارد البته او پست های بسیاری هم تا کنون در این برنامه منتشر کرده است.

یوتیوب سامان ویلسون چگونه می‌باشد؟

یوتیوب سامان ویلسون چگونه می‌باشد؟

افراد زیادی هستند که در یوتیوب فعالیت می ‌کنند و توانسته اند با فعالیت در یوتیوب به معروفیت زیادی برسند‌. یکی از افرادی که در این برنامه فعالیت می کند این خواننده معروف می باشد. او با فعالیت در یوتیوب توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و بیش از پیش معروف شود. شما می توانید موزیک ویدیو آهنگ سامان ویلسون عروس را در یوتیوب ببینید.

آهنگ های سامان ویلسون چه نام دارند؟

در این قسمت از مقاله در مورد چند مورد از آهنگ های این رپر معروف توضیح خواهیم داد این رپر ماهر تا کنون آهنگ های زیبای بسیاری خوانده است که در ادامه به نام چندی از آن آهنگ ها می پردازیم.

آهنگ عروس

آهنگ عروس یکی دیگر از آهنگ های این رپر معروف می باشد. این آهنگ در بهار سال ۲۰۲۱ میلادی یعنی سال جاری انتشار یافت که طرفداران و شنوندگان بسیاری هم تا کنون داشته است. ناگفته نماند که این خواننده این آهنگ را با مهراد هیدن که یکی از خوانندگان رپر معروف می‌ باشد خوانده است. این آهنگ دیس به عرفان پایدار و علی جیدال بود

آهنگ ننال

یکی از آهنگ های سامان ویلسون که طرفداران بسیار زیادی دارد آهنگ ننال می باشد. این آهنگ در بین آهنگ‌ هایی قرار گرفته که بسیار توسط کاربران تا کنون دانلود شده است. همان طور که می دانید این آهنگ یکی از آهنگ های این خواننده می باشد. اما او این آهنگ را به تنهایی نخوانده بلکه به همراه آرتا و مونتیگو و کوروش و سهراب ام جی خوانده شده و منتشر شده است.

آهنگ چرا بدی

ممکن است تا کنون نام های بسیاری از آهنگ های این خواننده را شنیده باشید که آهنگ چرا بدی یکی از این آهنگ ها می باشد که در صدر جدول دانلود آهنگ های رپ و پاپ قرار گرفته است. اگر مایل بودید می توانید برای شنیدن این آهنگ به برنامه های مختلفی از جمله گوگل و تلگرام سر بزنید و آن را دانلود کنید. البته برای شنیدن این آهنگ به صورت آنلاین می توانید به برنامه هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب و برنامه‌های دیگر بروید.

آلبوم های سامان ویلسون نامشان چیست؟

آلبوم های سامان ویلسون نامشان چیست؟

در این بخش از مقاله می خواهیم نام چند تا از آلبوم های سامان ویلسون را به شما بگوییم و از آن ها توضیح مختصری برای شما بدهیم. این خواننده علاوه بر این که آهنگ های زیادی خوانده است آلبوم‌ های متعددی هم دارد که شما می‌ توانید برای دانلود و مشاهده آلبوم های او به سایت های مختلف گوگل بروید؛ به این صورت آن ها را ببینید تا متوجه شوید که هر آهنگ او از کدام آلبوم می باشد.

آلبوم زاخارنانه

یکی از آلبوم های معروف و پرطرفدار ویلسون می باشد که این خواننده در آن فعالیت بسیار زیادی با همکارانش دارد در گروه زدبازی دارد که تا کنون آهنگ های متعددی از این آلبوم منتشر شده است.

آلبوم بزرگ

در این قسمت از مقاله می خواهیم نام یکی دیگر از آلبوم های سامان ویلسون را که ممکن است نام آن را تا کنون بسیار شنیده باشید را به شما بگوییم که این آلبوم، آلبوم بزرگ می‌ باشد.

آلبوم بزرگ جلد دوم

این آلبوم یکی دیگر از آلبوم های این رپر مشهور می‌ باشد البته جلد دوم آلبوم بزرگ می باشد؛ که در سال ۲۰۱۵ میلادی انتشار یافته است که نام دو تا از آهنگ های این آلبوم پر طرفدار Bitab و Farda می‌ باشد.

سامان ویلسون و رضا پیشرو چه رابطه ای باهم دارند؟

این رپر معروف با خوانندگان معروف زیادی همکاری کرده است اما با عده ای نیز دشمنی داشه که یکی از این افراد رضا پیشرو می باشد. آن ها آهنگ های دیس زیادی را برای هم خوانده اند. ما می‌ توانید آهنگ آن ها را از طریق های مختلفی دانلود کنید. سامان ویلسون جدید یعنی او یک آهنگ جدید برای پیشرو خوانده است.

دیس پیشرو به سامان ویلسون چگونه بود؟

خوانندگان زیادی هستند که به این رپر معروف دیس داده اند یکی از این خوانندگان رضا پیشرو می باشد که به سامان ویلسون دیس داده که شما می توانید دانلود آهنگ دیس رضا پیشرو به سامان ویلسون را از طریق گوگل انجام دهید.

ماجرای سامان ویلسون ریچ کیدز چیست؟

ماجرای این رپر و ریچ کیدز این گونه بود که آن ها بر سر یک موضوع با هم دعوا کرده بودند. اما متاسفانه درباره اینکه دعوایشان سر چه موضوعی بود هیچ خبری رسانه ای نشده و هیچ کسی در این باره اطلاعی ندارد.

دیس پیشرو به سامان ویلسون چگونه بود؟

دعوای سامان ویلسون با شهرام کاشانی سر چه موضوعی بود؟

در این بخش از مقاله می‌خواستیم به شما بگوییم که دعوای این رپر با شهرام کاشانی سر چه موضوعی بود؛ اما در این باره هیچ صحبتی نشده است اما ویدیو های زیادی از دعوای آن ها بود که در برنامه های مختلفی منتشر شده است.

حمله این رپر به گزارشگر من و تو برای چه بود؟

شما می ‌توانید ویدیو هایی را از حمله این رپر به گزارشگری من و تو را در برنامه‌های مختلفی ببینید و متوجه شوید که چرا او به گزارشگر من و تو حمله کرده است. یکی از برنامه‌ هایی که می‌توانید ویدیو هایی از حمله او را ببینید یوتیوب می‌باشد. البته برنامه ‌های دیگری هم هستند که شما می توانید ویدیو هایی را از حمله ای او به گزارشگر من و تو را ببینید.

مصاحبه سامان ویلسون درباره چه بود؟

با این رپر معروف مصاحبه های زیادی شده است که مصاحبه ‌های او را در برنامه‌ های مختلفی منتشر کرده اند. شما می‌ توانید مصاحبه‌ های او را ببینید و متوجه شوید که در این مصاحبه ها از او چه سوالاتی پرسیده اند و او به کدام سوالات پاسخ داده است.

دستگیری سامان ویلسون بر سر چه بود؟

دستگیری سامان ویلسون بر سر چه بود؟

دلیل دستگیری این فرد بر سر موضوع دعوایش با شهرام کاشانی بود زمانی که این دو فرد با هم دعوا کردند؛ جنجال زیادی به پا شد. لازم است که به شما بگوییم زمانی که این‌ دو فرد با هم دعوا کردند هر دویشان را دستگیر کردند.

شغل پدر سامان ویلسون چیست؟

شاید برای شما این سوال که پدر سامان ویلسون کیست؟ و یا شغل پدرش چیست؟ ایجاد شده باشد. در این بخش از مقاله می‌ خواستیم اطلاعاتی درباره پدر او به شما بدهیم اما متاسفانه درباره اینکه شغل پدرش چیست و پدرش چه کسی می باشد اطلاعاتی رسانه ‌ای نشده است.

رابطه سامان ویلسون و دوست دخترش چگونه است؟

این رپر و دوست دخترش علاقه زیادی به هم دارند. شما می توانید عکس هایی از دوست‌‌ دختر این رپر را در برنامه‌ های مختلفی مشاهده کنید و بدانید که چهره دوست دختر او چگونه است. یکی از برنامه ‌هایی که می‌توانید عکس های دوست دختر او را ببینید گوگل می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. قد سامان ویلسون چند سانتی متر است؟

  قد این خواننده معروف حدود ۱۷۷ سانتی متر می باشد.

 2. سن سامان ویلسون چقدر است؟

  این رپر معروف هم اکنون ۳۵ سال سن دارد او متولد ۲۷ آذر ماه سال ۱۳۶۴ می باشد‌.

 3. دانلود آهنگ جدید سامان ویلسون از چه طریقی امکان پذیر است؟

  از طریق گوگل و تلگرام و بسیاری از برنامه های دیگر امکان پذیر است.

 4. موزیک ویدیو آهنگ سامان ویلسون و مهراد هیدن عروس را در کدام برنامه می توان دید؟

  در برنامه هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب و گوگل و برنامه های دیگر می توان دید.

دیدگاهتان را بنویسید