برای مدل شدن در ترکیه کجا باید رفت؟ لیست کلاس های مدلینگ برای مهاجرت حرفه ای

مدل شدن در ترکیه جزء به روزترین مشاغل می باشد زیرا در این حرفه هم می توان درآمد بسیار خوب داشت و هم به شهرت رسید. معمولا افراد بر این عقیده اند که مدل شدن کار بسیار راحتی است و اصلا سخت نیست، اما باید بگوییم این طور نیست و هر کاری سختی خودش را دارد.

برای مدل شدن در ترکیه چه باید کرد؟

برای مدل شدن در ترکیه چه باید کرد؟

ترکیه (کشور ترکیه در ویکی پدیا) یکی از کشور هایی است که در عرصه مدلینگ بسیار فعال است و به این هنر اهمیت بسیاری می دهد. شاید تا به حال برای شما سوال شده باشد که شرایط مدل شدن در ترکیه چیست؟ باید بگوییم فقط با داشتن اندام خوب نمی توان در این حرفه فعالیت کرد، بلکه برای فعالیت در این حرفه باید در این زمینه تحصیل کرده باشید. اگر شخصی بخواهد در عرصه مدلینگ به طور حرفه ای فعالیت کند باید از سنین کودکی این کار را شروع کند. این روز ها افراد بسیاری هستند که به مدل شدن در ترکیه فکر می کنند و دوست دارند در این کشور مدل شوند.

اسامی شرکت های مدلینگ ترکیه را از کجا بیابیم؟

شرکت های مدلینگ بسیاری در ترکیه وجود دارد که برای مثال می توان به شرکت های erberk ،imjajans، moodajans، familyajansا اشاره کرد. افرادی که به مدل شدن علاقه مند هستند می توانند با استخدام شدن در این شرکت ها به طور حرفه ای در این زمینه فعالیت کنند.

قیمت کلاس های مدلینگ در ترکیه چقدر است؟

برای مدل شدن در ترکیه باید رژیم های خاصی گرفت و همچنین در کلاس های مدلینگ شرکت کرد. شغل مدلینگ یکی از شغل های پردرآمد محسوب می شود، به همین دلیل هزینه کلاس ها بسیار زیاد می باشد و در هیچ رسانه ای قیمت دقیق گفته نشده است.

شرایط مدل شدن دختر در ترکیه چیست؟

شرایط مدل شدن دختر در ترکیه چیست؟

مدل شدن در ترکیه شرایط خاص خود را دارد برای مثلا برای دختر ها بهتر است که تحصیلات در این زمینه داشته باشند و علاوه بر آن چهره خوب و تناسب اندام هم مستلزم فعالیت در عرصه مدلینگ می باشد. قد خانم ها برای مانکن شدن در ترکیه باید کمتر از ۱۷۰ نباشد و همچنین قد بالا تنه ۸۶، دور کمر ۶۱ و دور ران هم ۸۶ باشد. معمولا وزنی که برای مانکن شدن مد نظر است ۵۰ کیلو می باشد که باید متناسب با بدن باشد.

شرایط مدل شدن مرد در ترکیه چیست؟

مردان بسیاری این روز ها در حرفه مدل شدن کار می کنند که در ایران نسبت به کشور ترکیه بیشتر است. قد مرد ها نباید کمتر از ۱۸۵ باشد و وزن آن ها باید با قد متناسب باشد. معمولا چهره و تناسب اندام نسبت به قد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

چه دخترانی در ترکیه مدل شده اند؟

دختران بسیاری برای مدل شدن در ترکیه تلاش می کنند زیرا فعالیت در این حرفه هم باعث مشهور شدن آن ها می شود و هم می توانند در مدت کوتاهی درآمد خوبی به دست آورند. افراد زیادی در این عرصه کار می کنند که می توان برای مثال به نیلی افشار، پارمیس راز، الناز قاسمی، صبا پارسیان، نگین اهم، شیوا داداش زاده، مه لقا جابری، ماندانا مانی اشاره کرد که در ادامه به بیوگرافی آن ها می پردازیم.

نیلی افشار مدل در ترکیه

نیلی افشار در اینستاگرام این حرفه را شروع کرد و از بچگی به مدل شدن و رقص علاقه بسیاری داشت. او از زمانی که اینستاگرام را راه اندازی کرد و فعالیتش را در حرفه مدلینگ آغاز کرد فالوور های زیادی را به دست آورد.

پارمیس راز

پارمیس راز یکی از شاخ های اینستاگرامی است که در زمینه مدل شدن فعالیت می کند. پارمیس همانطور که می دانید دوست دختر داوود هزینه، یکی از شاخ های اینستاگرامی می باشد. پارمیس برای مدل شدن عمل های زیبایی زیادی انجام داده به طوری که می توان گفت هیچکدام از اجزا صورت او حالت طبیعی خود را ندارد.

الناز قاسمی

الناز قاسمی یکی از رقاص های معروف ایرانی می باشد که از کودکی به رقص بسیار علاقه داشته به همین خاطر او را در کلاس ایروبیک و رقص ثبت نام کردند. الناز قاسمی در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد اما بیشتر او را به عنوان رقصنده می شناسند.

نازنین همدانی پور

نازنین همدانی پور چون چهره بسیار خوبی دارد در حرفه مدلینگ بسیار موفق است. او همراه با همسرش پدرام مختاری در این زمینه کار می کند و هواداران بسیاری دارد. نازنین دوست صمیمی نیلی افشار است که از طریق دوستی با او به شهرت رسید.

صبا پارسیان

صبا پارسیان یکی از مشهور ترین چهره ها در اینستاگرام است که از طریق دوستی با داوود هزینه به شهرت رسید. صبا کشور ایران را ترک گفته و به ترکیه مهاجرت کرده است و گفته می شود در این کشور شهرت بسیاری را از آن خود کرده است.

نگار شیرازی

نگار شیرازی یکی از افرادی است که در این حیطه کار می کند و در حال حاضر در فرانسه زندگی می کند. او بیشتر مدل های مانتو را در صفحه خودش به اشتراک می گذارد و به تبلیغ آن ها می پردازد.

محدثه هنرمند

محدثه هنرمند یکی از ورزشکار های ایرانی است که چون به مدل شدن علاقه داشته در این عرصه قدم گذاشته است. با این که اکثرا به مدل شدن در ترکیه فکر می کنند و برای آن تلاش می کنند، اما محدثه هنرمند در ایران فعالیت می کند و به ترکیه مهاجرت نکرده است. البته او در حال حاضر در حال انجام کار های اولیه برای مدل شدن در ترکیه می باشد.

 محلقا جابری

مه لقا جابری

مه لقا جابری در فضای اینستاگرام در زمینه مدلینگ فعالیت می کند و زمانی که بقیه مدل ها چندان شهرتی نداشتند، او شهرت بسیاری از آن خود کرده بود. او به مدل شدن در ترکیه خیلی علاقه داشت و برای رسیدن به این جایگاه تلاش کرد.

ماندانا مانی

ماندانا مانی یکی از فعال ترین و محبوب ترین مدل های ایرانی می باشد که توانسته از این طریق شهرت بسیاری کسب کند. او بیشتر فعالیت خود را برای مدل های مانتو و لباس های زنانه می گذارد و در صفحه اینستاگرام خود از جدیدترین مانتو ها رو نمایی می کند.

مدل های مرد در ترکیه کدامند؟

مرد های بسیاری هستند که به شغل مدلینگ علاقه مند هستند و در زمینه مدل شدن در ترکیه فعالیت می کنند که در ادامه به بیوگرافی چند نفر از آن ها می پردازیم.

پدرام مختاری

پدرام مختاری برادر پویان مختاری یکی از شاخ های مجازی می باشد که در زمینه مدلینگ فعالیت دارد. او با همسرش نازنین همدانی پور با هم در این حیطه در ترکیه کار می کنند و روز به روز به موفقیت هایشان افزوده می شود.

شارمیتا

شارمیتا در یکی از شهر های شمال ایران به دنیا آمده است که هم اکنون ۳۱ سال دارد. شارمیتا اول در زمینه موزیک به فعالیت پرداخته بود و بعد از مدتی حرفه مدلینگ را دنبال کرد که البته گفته می شود او یکی از اولین مدل هایی بود که با شرکت های بین المللی قرارداد بست.

حسین مرادی

حسین مرادی یکی از مدلینگ های معروف ایرانی بوده است که در رشته بدنسازی فعالیت داشته و به طور حرفه ای در این رشته کار می کند. وی بعد از این که در رشته بدنسازی فعالیت چشم گیری داشت تصمیم گرفت در عرصه مدلینگ هم کار کند و در این زمینه موفقیت های خوبی کسب کند.

امین سلمانی

امین سلمانی یکی از افرادی است که به مدل شدن علاقه بسیاری داشت، به همین دلیل برای رسیدن به این علاقه تلاش های بسیاری کرد و در نهایت در این حیطه موفق شد.

مدل شدن ریحانه پارسا در ترکیه واقعیت دارد؟

ریحانه پارسا چون عکسی از خود منتشر کرد که حجاب نداشت و مناسب نبود به همین علت امیر تتلو یکی از خوانندگان رپ به او گفت: نفر بعد که برای موزیک ویدئو انتخاب کنم ریحانه پارسا می باشد که ریحانه پارسا هم در جواب گفت من دارم برای مدل شدن تلاش می کنم.

مشکلات مدل شدن در ترکیه چیست؟

یکی از مشکلاتی که مدل شدن در ترکیه دارد این است که، هر کس که به آتلیه می رود و چند عکس می گیرد فکر می کند مدل است اما در صورتی که برای مدلینگ شدن باید تحصیل کرد و علاوه بر آن باید چهره خوب و تناسب اندام هم داشت.

مسابقه مدلینگ ترکیه بین چه افرادی برگزار می شود؟

مسابقه مدلینگ ترکیه بین چه افرادی برگزار می شود؟

مسابقه مدلینگ بین افرادی که خوش چهره هستند و اندامی مناسب دارند و البته در این زمینه تحصیل کرده اند برگزار می شود. این مسابقه برای افراد علاقه مند بسیار مهم است و باعث پیشرفتشان می شود.

درآمد مدل شدن در ترکیه خوب است؟

بسیاری از افرادی که در شغل مدل شدن قدم می گذارند به این علت است که مدل شدن در ترکیه در آمد بسیار خوبی دارد؛ طوری که می گویند یکی از شغل هایی است که می توان در مدت کوتاه به درآمد بالایی رسید.

برای مدل شدن در ترکیه چه خصوصیات ظاهری لازم است؟

برای مدل شدن در ترکیه چه خصوصیات ظاهری لازم است؟

لازمه مدل شدن در ترکیه چهره خوب و علاوه بر چهره، قد و وزن باید ایده آل باشد که برای خانم ها باید قد حداقل ۱۷۰ و وزن ۵۰ کیلوگرم باشد. برای آقایان باید قدشان بیشتر از ۱۷۰ باشد و وزن آن ها طوری باشد که با بدن کاملا متناسب باشد.

سوالات متداول

 1. آیا مدل شدن در ترکیه شغل راحتی است؟

  برخلاف افرادی که فکر می کنند مدل شدن کار راحتی است باید گفت این شغل هم سختی های خودش را دارد و اصلا راحت نیست.

 2. معمولا چه کسانی مدل می شود؟

  افرادی که چهره های زیبا و اندامی متناسب دارند در این حیطه فعالیت می کنند.

 3. آیا پدرام مختاری مدلینگ است؟

  او یکی از مدلینگ های به نام در ترکیه می باشد.

 4. درآمد شغل مدلینگ چگونه است؟

  مدلینگ یکی از شغل هایی است که بیشترین درآمد را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید