آهنگ جدید امیر تتلو کدام است؟ دانلود مستقیم با کیفیت 320

در این مقاله تصمیم داریم پیرامون معرفی آهنگ جدید امیر تتلو اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. آهنگ جدید امیر تتلو از جمله عناوین پر جستجویی در گوگل می باشد که طرفداران و علاقه مندان به این خواننده این عناوین را بسیار جستجو می کنند. اگر شما نیز می خواهید بدانید عناوین جدید آهنگ های این خواننده چه می باشد و محتوای این آهنگ ها چیست، می توانید تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

معرفی آهنگ های جدید امیر تتلو

معرفی آهنگ های جدید امیر تتلو

اهنگ تتلو ۲۰۲۰ مال من باش و یا اهنگ‌ تتلو ۲۰۲۱
و دانلود آهنگ جدید امیر تتلو گردن من ننداز، همه از جمله عناوینی هستند که تعداد بالایی از این عناوین توسط طرفداران امیر تتلو در گوگل جستجو شده است. در این قسمت می خواهیم ۱۰ نمونه از آهنگ های جدید امیر تتلو را که در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۰ منتشر نموده است معرفی نماییم و پیرامون محتوا و تاریخ انتشار آنها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. نمونه ای از این آهنگ ها، مانند آهنگ های نگو نه و منو ببخش و منو یادت نره و الله و خانم وزیری و رفتنت و من دلم تنگه و یه سرم به ما بزن می باشد. این آهنگ ها همه بهترین آهنگ های این خواننده به شمار می رود.

آهنگ جدید امیر تتلو نگو نه

آهنگ جدید امیر تتلو با نام نگو نه در تاریخ بیست و هشتم خرداد ماه سال ۱۴۰۰ منتشر شده است. این آهنگ یکی از آهنگ های بسیار پرطرفدار امیر تتلو است که تا حدی غمگین می باشد، اما ریتم جذاب آن باعث شده تا از حالت غمگین در آید. این آهنگ از جمله ترک های آلبوم فرشته می باشد که در سال ۱۴۰۰ منتشر شده است. شما می توانید این آهنگ را از طریق گوگل دانلود نمایید و یا به کانال تلگرامی امیر تتلو مراجعه کنید و این آهنگ را از کانال دانلود نمایید.

آهنگ جدید امیر تتلو منو ببخش

یکی از آهنگ های بسیار زیبا و جذاب امیر تتلو که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است، آهنگ منو ببخش می باشد. این آهنگ بسیار مورد علاقه طرفداران این خواننده می باشد و متن و آهنگسازی آن به قدری قوی بوده است که به محض انتشار، مورد توجه قرار گرفته است. شما می توانید این آهنگ را از طریق جستجو در گوگل یا کانال های تلگرامی دانلود نمایید. همچنین می توانید از طریق یوتیوب این آهنگ را گوش بدهید و یوتیوب امیر تتلو را سابسکرایب کنید تا از این طریق به کسب درآمد این خواننده نیز کمک کرده باشید.

آهنگ جدید امیر تتلو منو یادت نره

آهنگ من یادت نرم در تاریخ هفتم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ منتشر شده است. این آهنگ نیز یکی دیگر از ترک های آلبوم فرشته می باشد که به محض آن که انتشار پیدا کرد، آمار دانلود بسیار بالایی را از آن خود نمود. اگر شما نیز مایل به شنیدن این آهنگ می باشید، می توانید به کانال یوتیوب این خواننده مراجعه نمایید و این آهنگ را با کیفیت اصلی گوش دهید. این آهنگ از جمله شاهکارهای امیر تتلو است و همچنان در صدر لیست پر دانلود ترین اهنگ های سال ۱۴۰۰ تا به این جا قرار گرفته است.

آهنگ جدید امیر تتلو الله

اهنگ امیر تتلو به نام الله در تاریخ بیست و چهارم اردیبهشت ماه در سال ۱۹۹۹ منتشر شده است و یکی از بهترین آهنگ های انتشار یافته در سال ۲۰۲۰ از امیر تتلو می باشد. این آهنگ تا حد زیادی انتقادی می باشد و به خاطر اوضاع نابسامان جامعه منتشر شده است. می‌توان گفت که امیر تتلو مشکلات جامعه را در این آهنگ بسیار زیبا به چالش کشانده است و توانسته یکی دیگر از شاهکار های موسیقی خود را انتشار بدهد.

آهنگ جدید امیر تتلو خانم وزیری

آهنگ خانوم وزیری یکی دیگر از آهنگ های امیر تتلو است که در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ منتشر شده است. این آهنگ الفاظ بسیار رکیکی دارد که بسیار مورد انتقاد طرفداران و هواداران این خواننده نیز قرار گرفته است و مناسب گروه سنی ۲۰ سال به بالا می باشد و شنیدن این آهنگ به گروه سنی زیر ۲۰ سال توصیه نمی شود. امیر تتلو اهنگ خانم وزیری را به خاطر یکی از دوستانش که در زندان افتاده بود منتشر نموده و هیچ محتوای دیگری ندارد.

آهنگ جدید امیر تتلو رفتنت

آهنگ رفتنت از امیر تتلو یکی از آهنگ های قدیمی این خواننده می باشد و نمی‌ توان آن را در لیست جدید ترین آهنگ های امیر تتلو قرار داد‌. این آهنگ در تاریخ چهارم آذر ماه سال ۱۳۹۶ منتشر شده است و یکی از شاهکار های امیر تتلو می باشد. می توان به جرات گفت که این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های این خواننده است که از زمانی که انتشار پیدا کرده است، همچنان در لیست پرطرفدارترین آهنگ های این خواننده می باشد. اگر شما نیز مایل به شنیدن این آهنگ می باشید، می توانید آن را از سایت دانلود آهنگ های رپ دریافت نمایید.

آهنگ جدید امیر تتلو من دلم تنگه

آهنگ من باهات قهرم یا آهنگ من دلم تنگه یکی از آهنگ های جدید امیر تتلو است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است. امیر تتلو این آهنگ را در تاریخ بیست و چهارم بهمن ماه سال ۱۳۹۸ منتشر نموده است و می توان به جرات گفت که اهنگ من باهات قهرم بهترین آهنگ منتشر شده از امیر تتلو است. زیرا در آن هیچ الفاظ رکیکی به کار نرفته است و تماماً متن با مفهوم و پر محتوا می باشد. امیر تتلو ترانه سرایی و آهنگسازی این آهنگ را برعهده داشته و توانسته یک آهنگ بسیار جذاب و بی نظیر را منتشر کند. شما می توانید این آهنگ را چه از یوتیوب این خواننده و چه از کانال تلگرامی این خواننده دانلود و دریافت نمایید.

آهنگ جدید امیر تتلو یه سرم به ما بزن

اهنگ یه سرم به ما بزن در تاریخ یازدهم مهر ماه سال ۱۳۹۹ منتشر شده است. این آهنگ بسیار زیبا، بسیار ریتم جذابی دارد و بخاطر کیفیت بالای آهنگسازی و ترانه سرایی آن مورد توجه طرفداران و علاقه مندان این خواننده قرار گرفته است. اگر شما نیز علاقه مند به شنیدن این آهنگ هستید، می توانید آن را از سایت های معتبر دانلود آهنگ دریافت نمایید.

آهنگ جدید امیر تتلو تازیان

آهنگ جدید امیر تتلو که تازیان نام دارد، در تاریخ دوازدهم دی ماه سال ۱۳۹۸ منتشر شده است‌ این آهنگ یکی از آهنگ های بسیار با کیفیت و با مفهوم امیر تتلو است که از زمانی که انتشار پیدا کرده، تاکنون همچنان آمار دانلود بالایی دارد و بسیاری از افراد هنوز که هنوز است ان را در پلی لیست موسیقی خود نگه داشته اند. اگر شما نیز به این آهنگ علاقه مند می باشید می توانید این آهنگ را از کانال تلگرامی و یا آدرس یوتیوبی این خواننده دریافت نمایید.

آهنگ جدید امیر تتلو قهر نکن

ورژن جدید آهنگ امیر تتلو به نام قهر نکن نه، در تاریخ هجدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ منتشر شده است. این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های امیر تتلو است که ریتم بسیار جذابی دارد و آهنگسازی و ترانه سرایی آن برعهده این خواننده بوده است که با هنر و استعداد بی‌ نظیرش توانسته این آهنگ را منتشر نماید.

فن پیج های تتلو در اینستاگرام

زمان بندی آهنگ های این رپر

همان طور که می دانید بیشتر اهنگ های امیر تتلو تایم زیادی دارند و هیچ کدام از ان ها زیر سه یا چهار دقیقه نیست. در رابطه با این موضوع سوالاتی از او پرسیده شد و او این گونه پاسخ داد که تمام حرف هایی که می خواهد به گوش مخاطب برساند، در کم تر از این زمان نمی گنجد و حتما باید تایم اهنگ بالا باشد تا بتواند به صورت کاملا ازادانه ان ها را بیان کند. حتی دیده شده که برخی از اهنگ های اون بالای ده دقیقه می باشد که البته به شکل درست می تواند این روند طولانی بودن را مدیریت کند.

دانلود موزیک های جدید و داغ امیر تتلو

شما می توانید برای اگاهی از جدید ترین اهنگ های امیر تتلو به پیجش در یوتیوب و یا وب سایت های ارائه موزیک مراجعه کنید و به دانلود موزیک دلخواه خود از امیر بپردازید. هم چنین بعد از ان که پیج اینستاگرام امیر تتلو بسته شد، او برای اطلاع رسانی از انتشار موزیک های جدیدش رو به یوتیوب اورد. در موزیک ویدیو های امیر تتلو، سایت امیر تتلو و چنل تلگرام او تبلیغ می شود!

ویژگی های اهنگ جدید امیر تتلو

همان طور که می دانید امیر تتلو به تازگی اهنگ هایی منتشر کرده که تفاوت بسیاری با موزیک های قبلی اش دارد و این تفاوت باعث شد که در متن موزیک هایش کمی دقیق شویم. او در موزیک های جدیدش به مسائل عشقی توجه بیش تری می کند و دست از دیس ترک دادن به دیگر رپر ها برداشته است و به نظر می رسد بیش تر به دنیال یک ثبات در زندگی شخصی و کاری اش است. او با بیرون دادن اهنگ من باهات قهرم بسیار جنجال به پا کرد و باعث شد بار دیگر حتی کسانی که از او خوششان نمی آمد این موزیک را بشوند و از ان لذت ببرند.

سبک اصلی این خواننده در ترک های جدیدش

همان طور که گفته شد او در چند ترکی که اخیرا بیرون داد، سبکی متفاوت از خود را ارائه کرد و همین موضوع باعث شده است که انتقادات و تعریف هایی از او بشود. عده ای می گویند سبک قبلی امیر تتلو جذب تر بود و اکنون که این روند را در پیش گرفته باعث افولش در خوانندگی می شود اما در ان طرف دیگر عده بسیار زیادی معتقد هستند که این سبک به صدای او نزدیک تر است و وقت ان رسیده که کمی تحول در موزیک هایش ایجاد کند. چیزی که مشخص بوده این است که سلیقه افراد با هم متفاوت است واین خود خواننده است که با در نظر گرفتن فاکتور های متعدد سعی می کند سبک قبلی خود را ادامه دهد و یا این که تغییراتی در ان ایجاد کند.

مصاحبه با تتلو در مورد آهنگ های جدیدش

مصاحبه با تتلو در مورد آهنگ های جدیدش

تا کنون مصاحبه های بسیار زیادی از این خواننده انجام شده است و پیرامون آهنگ جدید امیر تتلو و ماجراهای بسیار پیچیده اش در ایران و یا سختی هایی که با خانواده‌ اش داشته است، از او سوالات زیادی شده است. به همین خاطر است که این مصاحبه‌ ها بازدید بسیار زیادی داشته است. افراد بسیاری سعی داشته اند که از این خواننده اطلاعات بیشتری به دست آورند و اگر شما نیز مایل می باشید که این مصاحبه ها را مشاهده نمایید، می توانید به یوتیوب او مراجعه کنید و این مصاحبه ها را ببینید. امیر تتلو از جمله افرادی است که در مصاحبه‌ ها خاطرات بسیار جالبی را تعریف می‌ کند و از این طریق توانسته است بازدید کلیپ های خود را بالا ببرد.

نظر پوریا پوتک در مورد اهنگ های تتلو چیست؟

همان طور که می دانید پوریا پوتک یکی از رپر های بسیار معروف در رپ فارسی است. چندی پیش او کلیپی در جهت حمایت از امیر تتلو منتشر کرد که در ان حرف های جالبی در مورد آهنگ جدید امیر تتلو و موزیک ویدیو های امیر تتلو زده بود. او در ان کلیپ گفته بود که هیچ رپری به اندازه امیر تتلو اهنگ هایش دیده نمی شود و هر چقدر هم دیگران سعی کنند امیر را خراب کنند، او باز هم به عنوان پر بازدید ترین رپر در رپ فارس می درخشد. پوریا هم چنین اضافه کرد که امیر تتلو رپری است که همه اهنگ های او را گوش می دهند و اکثر کسانی که می گویند با قیافه جدید امیر تتلو نیم توانند رابطه برقرار کنند نیز اهنگ های او را می شنوند و لذت می برند.

البته بعد از این کلیپ هجمه های بسیاری به پوریا پوتک وارد شد و به او تهمت های بسیاری زدند که یکی از این تهمت ها این بود که از امیر تتلو پول گرفته تا در موردش چنین بگوید اما او در لایوی که بعد از چند روز منتشر کرد صریحتا اعلام کرد که ارتباط نزدیکی با امیر تتلو ندارد و فقط واقعیت ها را راجع به او بیان نموده است.

اهنگ های پر بازدید تتلو کدامند؟

اهنگ های جدید و پر بازدید تتلو کدامند؟

امیر تتلو لیست بلند بالایی از آهنگ های پرطرفدار را سالانه منتشر می‌ کند و اگر بخواهیم تمام آهنگ های پرطرفدار این خواننده را نام ببریم، آنقدر زیاد می باشد که شاید در این مقاله نتوانیم همه آنها را معرفی کنیم. اما آهنگ جدید امیر تتلو در دو سال اخیر منتشر نموده است را می توانیم تحت عناوین من باهات قهرم و نگو نه و منو ببخش و یه سرم به ما بزن و مال من باش و رفتنت و شب یلدا و من یادت نرم و تو بذار برو منو می باشد.

این آهنگ ها همه از جمله آهنگ هایی هستند که بسیار مورد علاقه قرار گرفته اند و افراد زیادی بازخورد های بسیار مثبتی از این آهنگ ها منتشر نموده اند. اگر شما نیز می خواهید که این آهنگ ها را گوش دهید، می‌ توانید به یوتیوب این خواننده مراجعه کنید و تمام این آهنگ ها را با کیفیت عالی بشنوید.

فروش دموی اخرین اهنگ امیر تتلو

همان طور که گفته شد موزیک اخیر وی یعنی من باهات قهرم مثل یک بمب صدا کرد و نظر مثبت بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. او قبل از انتشار کامل این اهنگ، دمویی از ان را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بود و بعد از چندین ماه که این دمو در سراسر ایران شنیده شد، اقدام به پیش فروش کامل این ترک کرد. بسیاری از افراد با پرداخت پول این موزیک را جلو تر از دیگران دریافت کردند که البته بعد از گذشت مدت اندکی این ترک به شکل رایگان در سایت های مختلف برای دانلود گذاشته شد.

آهنگ تتلو درباره ایران

آهنگ جدید تتلو درباره ایران

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو حرمسرا از جمله عناوین پر جستجو در گوگل می باشد. به همین خاطر می توان به جرات گفت در تاریخ شبیه به آن هنوز منتشر نشده است. این آهنگ متن بسیار سیاسی و انتقادی دارد و روی آن به دولت مردان کشور ایران می باشد. زمانی که آهنگ حرمسرا منتشر شد، موج بسیار مثبتی از بازخورد طرفداران این خواننده دیده می‌ شد که همه از انتشار این آهنگ بسیار راضی بودند. می‌ توان گفت که امیر تتلو استعداد بسیار زیادی در ترانه سرایی و آهنگسازی دارد و این استعداد را تاکنون چندین بار به نمایش گذاشته است.

آهنگ حرمسرا در تاریخ ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ منتشر شده است و اگر شما نیز متمایل به شنیدن این آهنگ بسیار زیبا و انتقادی می باشید، می توانید به کانال تلگرامی خواننده مراجعه نمایید و با کیفیت اصلی به آن گوش دهید. آهنگی که بسیار قبل از آهنگ حرمسرا امیر تتلو منتشر شد، ایران نام داشت و آن را به طور کامل برای کشور ایران خوانده بود.

این آهنگ یکی از آهنگ هایی است که علاقه این خواننده را به کشور ایران نشان می دهد و با انتشار موزیک ویدیوی این آهنگ از مردم خواسته که با گوش دادن این آهنگ در یوتیوب و سابسکرایب کردن او، به او در کسب فالوور و بازدید بیشتر در یوتیوب کمک نمایند. اما متاسفانه مردم با دانلود کردن این آهنگ از طریق سایت های دانلود آهنگ به این خواننده ضررهای زیادی زده اند و این موضوع این خواننده را بسیار عصبانی و خشمگین ساخته است. به هرحال آهنگ ایران در تاریخ بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ منتشر شد و در زمان انتشار آن بازخورد های بسیار مثبتی پیدا کرد. این آهنگ نشان‌ دهنده دلتنگی بسیار امیر تتلو می باشد و نشان دهنده این است که چقدر دلش می خواهد به کشور خود بازگردد.

آهنگ جدید تتلو جواب منفی یا همان نگو نه، یکی از آهنگ های آلبوم فرشته می باشد که با انتشار پیدا کردنش توجه بسیاری از طرفداران به آن جلب شد. امیر تتلو در این آهنگ اعلام نمود که سلیقه تمامی طرفدارانش را لحاظ کرده است. او با انتشار این آهنگ توانست بار دیگر توجه طرفدارانش را به خود جذب نماید. این آهنگ در تیرماه سال ۱۴۰۰ منتشر شد که در زمان انتشارش بار دیگر آمار دانلود بسیار بالایی را پیدا کرد. به خاطر ترانه سرایی و آهنگسازی بی نظیر این آهنگ امیر تتلو بار دیگر به عنوان بهترین رپر ایران شناخته شده است و به خاطر همین است که طرفداران این خواننده به طور ویژه به او توجه نموده اند‌.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. امیر تتلو کیست؟

  امیر تتلو یکی از بهترین خوانندگان سبک رپ فارسی می باشد که توانسته آهنگ های بسیار زیبایی را منتشر نماید. این خواننده یکی از با استعدادترین خوانندگان ایرانی است که هم اکنون در کشور ترکیه ساکن می باشد.

 2. جدید ترین آهنگ های امیر تتلو کدام است؟

  جدید ترین آهنگ های امیر تتلو در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، آهنگ های منو ببخش و نگو نه و حیف دید رفت و من باهات قهرم می باشند. این آهنگ ها از زمان انتشار شان تا کنون بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

 3. بهترین اهنگ امیر تتلو در سال ۲۰۲۰ کدام است؟

  بهترین آهنگ امیر تتلو در سال ۲۰۲۰ را می توان آهنگ قهر نکن نه بدانیم. این آهنگ در در سال ۱۳۹۹ منتشر شد و بعد از آن آهنگ یه سرم به ما بزن از امیر تتلو مورد توجه قرار گرفت.

 4. آهنگ جدید امیر تتلو در سال ۲۰۲۱ کدام است؟

  امیر تتلو اهنگ های بسیار زیبایی را در سال ۲۰۲۱ منتشر نموده است. از جمله این آهنگ‌ ها می‌ توان من باهات قهرم و نگو نه و منو ببخش را بدانیم. این آهنگ ها، آثار بسیار فاخری از این خواننده به حساب می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید